مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پاجوش آلوئه ورا در قزوین

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاشت آلوئه ورا با برگآماده سازی پاجوش آلوئه ورا برای کشتمراقبت از پاجوشهاخرید و فروش پاجوش آلوئه ورا در قزوین
پاجوش آلوئه ورا در قزوین

پاجوش آلوئه ورا در قزوین در قیمتهای مناسب به فروش می رسد. رشد آلوئه ورا آسان است. کاشت آلوئه ورا می تواند کمی مشکل باشد.

برخلاف سایر ساکولنت ها و کاکتوس ها، پرورش آلوئه ورا تنها با استفاده از یک برگ آلوئه ورا دشوار است. بعید به نظر می رسد که این برگ ریشه بزند و به گیاه سالم تبدیل شود. به همین دلیل، بیشتر باغبانان آلوئه ورا را با استفاده از پاجوش تکثیر می کنند.

فروش پاجوش آلوئه ورا در قزوین

کاشت آلوئه ورا با برگ

همانطور که گفته شد، کاشت آلوئه ورا تنها با یگ برگ دشوار است. بخاطر داشته باشید که این احتمال وجود دارد که برگ ریشه نزند و آلوئه ورا از برگ رشد نکند.

اگرچه رشد آلوئه ورا از برگ امکان پذیر است، اما ریشه زدن برگ بسیار بعید است. برگهای آلوئه ورا حاوی رطوبت زیادی هستند، بنابراین برگها قبل از ریشه زدن پوسیده می شوند. رشد آلوئه ورا با استفاده از “پاجوش” بسیار موثر است. پاجوش آلوئه ورا در قزوین مستقیم درون خاک کاشته می شود.

آماده سازی پاجوش آلوئه ورا برای کشت

آماده سازی پاجوش آلوئه ورا برای کشت

برای آماده سازی پاجوش گیاه آلوئه ورا برای کشت و تکثیر لازم است تا زهکشی بستر بالا باشد. می توان با استفاده از شن، ماسه و خاک پرلیت، بستری غنی آماده کرد.

پاجوش را به طور منظم و هر ۵ روز یکبار آب دهید تا رشد کند. می توان پاجوش را داخل گلدان کاشت. برای این کار در انتهای گلدان سوراخی ایجاد کنید و هنگام پر کردن آن مراقب باشید تا آب از آن خارج شود.

به طور معمول این نوع گیاهان را در زمین، گلدان ها، کیسه های پلی اتیلن و … می کارند. پاجوشها را می توان به صورت مستقیم در مزرعه یا گلخانه کاشت، در این صورت گیاه سریع تر رشد خواهد کرد و برگهای با کیفیت تری به بار خواهد نشست. پاجوش آلوئه ورا در قزوین به طور معمول در گلخانه رشد می کند.

مراقبت از پاجوشها

مراقبت از پاجوشها

بعد از ایجاد پاجوشها در گیاه مادری به مدت ۷ الی ۱۰ روز طول می کشد تا بزرگ شوند. توجه کنید که اندازه پاجوش باید به ۱۰ سانتی متر برسد و سپس  آن را در گلدان دیگری به طور جداگانه قرار دهید.

پاجوشها را به موقع و به میزان کافی آب دهید، مانع از ایجاد علف های هرز شوید، تهویه محیط را تنظیم کنید تا گیاه به خوبی رشد کند. در هر متر مربع ۳ یا چهار پاجوش بکارید و فاصله مناسب را رعایت کنید تا این بذرها مانع از رشد یکدیگر نشوند.

یک گلدان گل پیدا کنید که زیر آن سوراخ هایی برای بیرون آمدن آب وجود داشته باشد. مانند بسیاری از گیاهان، آلوئه ورا آب را دوست دارد، اما دوست ندارد در آن غوطه ور شود.

اگر هیچ حفره ای در زیر گلدان وجود نداشته باشد، آب موجود در خاک باقی می ماند، بنابراین خاک آبکی می شود. این می تواند باعث پوسیدگی ریشه آلوئه ورا و از بین رفتن گیاه شود حتی اگر آلوئه ورا قوی باشد.

خرید و فروش پاجوش آلوئه ورا در قزوین

خرید و فروش پاجوش آلوئه ورا در قزوین

خرید و فروش پاجوش آلوئه ورا در قزوین به صورت عمده انجام می شود. بعد از کاشت پاجوشها، گیاه را در یک مکان گرم و آفتابی قرار دهید و آن را با دقت آبیاری کنید. بهتر است خاک را چهار هفته اول مرطوب نگه دارید.

قزوین یکی از مراکز عرضه پاجوش آلوئه ورا به شمار می رود و اراضی بسیاری از این استان درون گلخانه به کشت این گیاه شگفت انگیز می پردازند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید