مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کرم آلوئه ورا با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

کرم آلوئه ورا چیست ؟ویژگی هایی ظاهری کرم آلوئه وراراه های تشخیص کرم آلوئه ورا مرغوبروش مصرف کرم آلوئه ورا موارد استفاده از انواع کرم آلوئه ورابسته بندی های متفاوت کرم آلوئه ورافروش کرم آلوئه ورا در کشور

آلوئه ورا از جمله گیاهان ارزشمند است که استفاده‌های دارویی زیادی داشته و در انواع مختلف محصولات دارویی و بهداشتی یافت می‌شود. 

یکی از محصولات مراقبتی تولید شده از آن کرم آلوئه ورا است. 

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره این نوع کرم، فواید آن، نحوه تشخیص نوع مرغوب و غیره اطلاعاتی تکمیلی و مفید در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم؛ 

فروش کرم آلوئه ورا با کیفیت

کرم آلوئه ورا چیست ؟

کرم آلوئه ورا چیست ؟آلوئه ورا گیاهی از خانواده زنبق است که نشأت گرفته از آفریقا بوده و از آنجا به هند و چین رفته و سپس در سراسر جهان گسترش پیدا کرده است. فواید دارویی آن در کشور چین توسط پزشکان قدیمی کشف شد که از آن جهت تسکین انواع دردهای موضعی استفاده می‌کردند. 

ظاهر آن به این شکل است که به صورت چندین برگ گوشتی هم مرکز رشد می‌کند. این برگ‌های گوشتی در کناره‌ها دارای تیغ بوده و از آنجایی که شباهت ظاهری زیادی به کاکتوس دارد، در گذشته تصور بر این بود که این گیاه از خانواده کاکتوس است. 

درون این برگ‌های گوشتی، صمغ آن نهفته است که به آن شیره آلوئه ورا و یا ژل آلوئه ورا نیز گفته می‌شود. 

این ژل در واقع بخش دارویی گیاه بوده و از آن در صنایع مختلف نظیر صنایع دارویی و غذایی استفاده می‌کنند. 

برای مثال از آن در ساخت کرم‌ها و لوسیون‌های پوست استفاده می‌شود. 

به طور کل می‌توان گفت که هشتاد درصد کرم آلوئه ورا در واقع از ژل آن تهیه شده و مابقی می‌توانند روغن‌هایی باشند که به منظور قوی‌تر و سودمند کردن کرم به آن اضافه شده است. 

برای مثال ممکن است در تهیه آن از روغن نارگیل نیز استفاده کنند که برای پوست بسیار مفید است. 

همچنین از ویتامین‌هایی مانند ویتامین E نیز استفاده می‌شود. 

جهت دادن رایحه ملایم و خوش ممکن است به آن اسانس‌های مانند نعناع و یا بابونه و اسطوخودوس اضافه کنند. 

در هر حال چیزی که در تهیه این کرم‌ها باید به آن توجه کرد، نوع آلوئه ورای مصرفی در تهیه آن است. 

در واقع آلوئه ورا‌ها به یک شکل نبوده و دارای سه نوع مختلف هستند که تنها یکی از آن‌ها را می‌توان به شکل خوراکی و دارویی مصرف کرد. 

انواع مختلف آلوئه ورا عبارتند از آلوئه ورای خوراکی، آلوئه ورای غیر خوراکی و آلوئه ورای تزیینی. 

تنها از آلوئه ورای خوراکی می‌توان در تهیه انواع کرم و دارو استفاده کرد. چرا که انواع دیگر دارای سموم بوده و مصرف آن زیان‌های زیادی برای بدن در پی دارد. 

ممکن است این تصور پیش بیاید که نمی‌توان این سه نوع را از هم تشخیص داد، در حالی که تشخیص آن‌ها به راحتی از روی ظاهر امکان‌پذیر است و با توجه به چند ویژگی می‌توان آن‌ها را از یکدیگر شناخت که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم؛ 

 • برای مثال در صورتی که آلوئه ورا هنوز یک گل است و رشد نکرده می‌توان از روی رنگ گل به خوراکی و غیر خوراکی بودن آن پی‌برد؛ در صورتی که گل آن نارنجی باشد، گیاه سمی و غیر خوراکی است و اگر گل آن زرد باشد، گیاه خوراکی بوده و به همین دلیل به آن صبر زرد نیز گفته می‌شود. درباره نوع زینتی نیز می‌توان گفت که دارای گل‌های کِرمی یا نزدیک به نارنجی است. 
 • از دیگر نشانه‌ها ضخامت برگ‌ها است، نوع غیرخوراکی دارای برگ‌هایی با ضخامت کم و نوع خوراکی دارای برگ‌هایی با ضخامت زیاد است. 
 • در نوع خوراکی برگ‌ها به شکل یک گیاه هم مرکز رشد کرده و کاملا مرتب دیده می‌شود به طوری که شکل رویش آن را به گل لاله تشبیه می‌کنند، در حالی که در نوع غیر خوراکی، برگ‌ها به وضوح نامرتب بوده و ممکن است به هر طرفی رشد کند و همچنین در آن تراکم بالا بوده و تعداد برگ بیشتری شروع به رویش می‌کند. 
 • همچنین برگ‌های نوع خوراکی، کاملا دارای رنگ سبز تیره است و این در حالی است که رنگ آن کاملا یکدست بوده و بدون خال و لکه است، اما در نوع غیر خوراکی، رنگ برگ‌ها به رنگ سبز روشن بوده که دارای خال‌های سفید زیاد است. این خال‌ها از همان ابتدای رویش بوده و کم کم با بزرگتر شدن گیاه حالت کشیده‌تری پیدا می‌کنند. 
 • شیره نوع خوراکی بسیار زیاد بوده و حالت لزجی دارد، در حالی که در نوع غیر خوراکی شیره بسیار کم بوده و ژل اندکی سفت‌تر است. 

ویژگی هایی ظاهری کرم آلوئه ورا

کرم‌های ساخته شده از آلوئه ورا از آنجایی که دارای درصدهای متفاوتی از ژل آن هستند، دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم؛ 

 1. این کرم بر حسب درصد ژل، شفاف و یا کدر است. در صورتی که بیش از هشتاد درصد آن را ژل آلوئه ورا  تشکیل دهد، کرم دارای رنگ شفاف است. 
 2. هرچه میزان ژل آن بیشتر باشد، کرم سفت‌تر بوده و روان نیست. 
 3. معمولا این کرم‌ها را درون تیوب‌های بزرگ و یا تیوب‌های فشاری بسته‌بندی می‌شوند که معمولا نوع فشاری آن به دلیل کاربردی‌تر بودن بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد. 
 4. بر روی بسته‌بندی آن مواد تشکیل‌دهنده کرم، شرکت سازنده تاریخ تولید، تاریخ انقضا، نحوه مصرف، مهر وزارت بهداشت و غیره ثبت می‌شود. 
 5. ممکن است در برخی موارد رنگ کرم، کرمی و یا سفید باشد که این به دلیل فرآیند متفاوت تولید آن است و معمولا نوع کرمی رنگ آن به عنوان ضد آفتاب استفاده می‌شود که بسیار کاربردی است. 
 6. از دیگر ویژگی کرم آلوئه ورا بو و رایحهٔ آن است. اگر از اسانس‌های استفاده نشده باشد، آلوئه ورا بویی شبیه علف و مانند این گیاه را دارد ولی معمولا سعی می‌شود که از اسانس‌های مانند نعناع در تهیه آن استفاده شود تا رایحه خوبی به آن ببخشند. 

راه های تشخیص کرم آلوئه ورا مرغوب

راه های تشخیص کرم آلوئه ورا مرغوباین روزها با افزایش استفاده و استقبال مردم از کرم‌های آلوئه ورا انواع مختلف این محصول در بازارها عرضه می‌شوند که دارای کیفیت یکسان نیستند و حتی ممکن است که برخی از انواع نامرغوب آن سبب مشکلات جدی پوستی شود. 

در ادامه به چند مورد از راه‌های تشخیص کرم آلوئه ورا مرغوب اشاره خواهیم کرد که در انتخاب یک محصول با کیفیت بسیار مؤثر خواهد بود؛ 

 • کرم مرغوب دارای درصد بالایی از آلوئه ورا است که سبب می‌شود رنگ آن شفاف‌تر و شکل آن ظاهری سفت‌تر داشته باشد. 
 • نوع مرغوب به هیچ وجه پوست را چرب نمی‌کند و به راحتی جذب می‌شود. کرم‌های نامرغوب از آنجایی که به جای آلوئه ورا بیشتر از اسیدهای چرب ساخته شده‌اند و با نام آلوئه ورا در بازارها عرضه می‌شوند، سبب چرب شدن پوست شده و احتمال ایجاد جوش روی پوست افزایش می‌یابد. این کرم‌ها باعث ایجاد حس سنگینی روی پوست می‌شوند و هنگامی که آب به آن برخورد می‌کند، کاملا چرب بودن پوست مشخص می‌شود. 
 • دارای رایحهٔ خوبی بوده و معمولا از گیاهان معطر در آن استفاده می‌شود، در صورتی که بوی بسیار غلیظی شبیه ادکلن داشته باشد، چندان مرغوب نبوده و به دلیل ترکیبات شیمیایی زیادی که در آن به کار رفته است، احتمال حساسیت را افزایش می‌دهد. 
 • کرم مرغوب کاملا یکدست بوده و دارای دانه‌های درشت و ریز نیست. 
 • کرم‌های مرغوب سبب لطافت پوست می‌شود در حالی نوع مرغوب می‌تواند به دلیل داشتن انواع مواد نامرغوب و سمی سبب اگزمای شدید پوستی شود. 

روش مصرف کرم آلوئه ورا

در مصرف کرم آلوئه ورا توجه به چند نکته بسیار ضروری است‌؛ 

 1. اگر کرم به منظور کرم دست و پا مورد استفاده قرار می‌گیرد، ابتدا باید مقداری از آن را روی دست امتحان کرد تا مطمئن شد که باعث ایجاد حساسیت نمی‌شود، سپس مقدار مناسبی از آن را در موضع‌های مورد نظر ریخته و مالش داده می‌شود تا کرم به خوبی جذب شود. 
 2. اگر از کرم برای صورت استفاده می‌شود، مقداری از آن را به اندازه نخود روی صورت به صورت دورانی مالش داده می‌شود. 
 3. دقت شود که این کرم نباید وارد چشم شود و در صورتی که قرار است از آن برای دور چشم استفاده شود، باید کرم را به صورت ضربه‌های آرام به دور چشم استفاده کرد. 
 4. ممکن است کرم برای بهبود زخم مورد استفاده قرار گیرد که به این منظور باید مقدار مشخصی از آن را روی زخم قرار دارد و تنها اندکی مالش داد و سپس اجازه داد که کرم به زخم جذب شود.

همواره این کرم‌ها دارای بروشور مصرف هستند که باید به دقت مطالعه شوند. 

در این بروشورها علاوه بر ترکیبات و نحوه مصرف، عوارض آن نیز ذکر شده است. 

برای مثال ممکن است نوعی از کرم آلوئه ورا در اطراف زخم‌ها ایجاد حساسیت کند و این در بروشور ذکر می‌شود که این کرم برای زخم خصوصا زخم‌های باز نباید مورد استفاده قرار بگیرد و عوارض دارد.

تاکنون عوارض جدی درباره مصرف کرم‌های آلوئه ورا مرغوب و اصل گزارش نشده است. 

موارد استفاده از انواع کرم آلوئه ورا

موارد استفاده از انواع کرم آلوئه وراانواع کرم آلوئه ورا دارای کاربردهای متفاوتی هستند که در زیر به آن‌ها اشاره خواهیم کرد؛ 

 • از آنجایی که نود و پنج درصد آلوورا از آب تشکیل می‌شود، استفاده از کرم آن سبب آبرسانی به پوست می‌شود. هرچه آبرسانی به پوست بیشتر باشد از ترک‌های پوستی و خشکی پوست جلوگیری می‌شود و باعث لطافت پوست می‌شود. ترک‌های پوستی به دلیل نرسیدن آب کافی به سلول‌ها و از بین رفتن سلول‌ها ایجاد می‌شود. 
 • این نوع کرم باعث کلاژن سازی در پوست می‌شود، کلاژن سازی در پوست سبب سفت شدن پوست صورت و دست شده و از ایجاد چین و چروک روی آن جلوگیری می‌شود و به این ترتیب در جوان‌سازی پوست نقش دارد. 
 • این نوع کرم دارای خاصیت ضد التهابی بوده و استفاده از آن برای زخم‌ها به ویژه زخم‌های سوختگی بسیار سودمند است، چرا که سبب تحریک رشد سلول‌های آسیب دیده در محل زخم شده و در تسریع بهبود زخم‌ها مؤثر است. 
 • استفاده از این کرم می‌تواند مانند یک ضد آفتاب عمل کرده و پوست را در برابر اشعه‌های مضر و قوی خورشید محافظت کند، چرا که این اشعه‌ها در صورت برخورد مکرر با پوست سبب افتادگی و سوختگی پوست شده و به دنبال آن در ایجاد سرطان پوست نقش دارد. 
 • استفاده از این کرم‌ها همچنین برای ناخن‌ها نیز مؤثر بوده و سبب افزایش استحکام آن‌ها می‌شود که از شکنندگی ناخن‌ها جلوگیری می‌شود. 
 • کرم آلوئه ورا یک لایه بردار قوی بوده و باعث از بین رفتن جوش‌های سرسیاه و آکنه می‌شود و با از بین بردن پوست‌های مرده پوست سبب شفافیت و روشن شدن پوست صورت می‌شود. همچنین استفاده مکرر از آن به دلیل اینکه زودتر جذب می‌شود و ایجاد چربی روی پوست نمی‌کند، باعث جلوگیری از ایجاد انواع جوش روی پوست می‌شود. 

بسته بندی های متفاوت کرم آلوئه ورا

کرم آلوئه ورا می‌تواند به شکل تیوب‌های فشاری بسته‌بندی شود. 

همچنین می‌تواند به شکل دایره‌ای و درب‌دار بسته بندی شود. 

تنها چیزی که بسته بندی آن ها را می‌تواند متفاوت کند، اَشکال چاپ شده و یا برچسب خورده به روی ظروف بسته بندی است. 

برای مثال این روزها شاهد این هستیم که روی کرم‌ها اکثرا تصویر گیاه آلوورا زده می‌شود و سپس آرم شرکت سازنده در بالای آن به چشم می‌خورد. 

جنس ظروف نیز متفاوت بوده و سبب تفاوت در قیمت خرید آن می‌شود. 

گاها از ظروف شیشه‌ای کوچک در بسته‌بندی آن‌ها استفاده می‌شود که بسیار پر طرفدار هستند. 

فروش کرم آلوئه ورا در کشور

فروش کرم آلوئه ورا در کشوراین روزها اکثر مردم سعی می‌کنند که از کرم‌های تهیه شده از آلوئه ورا مصرف کنند، چرا که خواص و فواید مصرف آن برای همه مردم اثبات شده است و به این ترتیب تمایل به مصرف آن بالا رفته است و به این ترتیب فروش کرم آلوئه ورا افزایش یافته است. 

این امر، کارخانه‌ها را مجاب کرده تا دست به تولید انبوه بزنند و بتوانند پاسخگوی نیازهای عده کثیری از مردم باشند. 

کرم‌های آلوورا دارای قیمت‌های متفاوتی بوده و قیمت آن به شرکت سازنده، درصد آلوورای به کار رفته در آن، کیفیت محصول، مقدار بسته بندی شده و نحوه خرید بستگی دارد. 

اگر به شکل عمده خریداری شود، یعنی چندین تیوب از این کرم به صورت یک‌جا خریداری شود، قیمت آن پایین آمده و بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و این به سود مشتری است. 

گاهی نیز ممکن است قیمت این کرم بسیار بالا و گران باشد که دلیل آن وارداتی بودن محصول است و با توجه به ارزش‌های کشور مبدا قیمت آن گران می‌شود. 

در صورتی که از تولیدی‌ها به صورت مستقیم خریداری شود، به دلیل کنار گذاشتن واسطه‌ها قیمت خرید آن مناسب خواهد شد. 

یکی از بهترین روش‌های موجود جهت خرید کرم، خرید اینترنتی یا غیر حضوری آن است؛ چرا که از اتلاف زمان جلوگیری می‌کند و فرد در هر زمان و مکانی که هست می‌تواند به راحتی اقدام به ثبت خرید آن نماید. 

متقاضیان می‌توانند جهت تهیه انواع کرم آلوئه ورا با کیفیت بالا، به سایت اینترنتی معتبر مراجعه و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید