مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت آلوئه ورا در ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های کلی گیاه آلوئه وراکابرد گیاه آلوئه وراقیمت برگ آلوئه ورا صادراتی به ترکیه
آلوئه ورا در ترکیه

آلوئه ورا در ترکیه طرفداران بسیاری دارد. آلوئه ورا که سرزمین مادری آن آفریقاست، به “گیاه جاودانگی” و “گیاه دارویی” نیز معروف است.

مشخص شده که این گیاه که در معالجه سوختگی و همچنین عفونت و درمان انگل در مصر باستان در سال ۱۵۰۰ قبل از میلاد مورد استفاده قرار می گرفته است. قیمت آلوئه ورا صادراتی به ترکیه با توجه به حجم سفارش، نوع کیفیت و … در نوسان است.

قیمت آلوئه ورا در ترکیه

ویژگی های کلی گیاه آلوئه ورا

آلوئه ورا گیاهی است که آب و هوای گرم و خشک را دوست دارد. در برابر سرما مقاوم نیست. اگر در فضای داخلی پرورش داده شود، باید قطعات سنگ یا کاشی را زیر گلدان قرار دهید و خاک آماده شده باید نفوذ پذیر باشد. وقتی گیاه به اندازه زیادی رسید، به گلدانی با قطر حداقل ۴۵ سانتی متر نیاز خواهد داشت. آلوئه به آب زیادی احتیاج ندارد.

در هوای آزاد گیاه تحت تأثیر نور خورشید و باد قرار می گیرد. برگهای گوشتی قویتر می شوند. اغلب از ساقه گیاه پاجوش های کوچکی می دهد. این پاجوشها پس از جدا شدن؛ به گیاه جدیدی تبدیل می شوند. برای برداشت همیشه باید از قدیمی ترین برگ شروع کنیم.

کابرد گیاه آلوئه ورا

کابرد گیاه آلوئه ورا

کاربرد گیاه آلوئه ورا بسیار گسترده است. این گیاه در صنایع آرایشی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. آلوئه ورا یک گیاه چند ساله است که ژل داخل برگها در صنعت دارو و لوازم آرایشی استفاده می شود. پیامبر اکرم (ص) استفاده از آب آلوئه ورا را برای درمان درد چشم توصیه می کند.

در سال ۱۵۰۰ قبل از میلاد، مصریان باستان برای درمان زخم، سوختگی و عفونت استفاده می کردند. این گیاه برای بدن انسان ضروری است.

این ماده حاوی ۲۰ مورد از ۲۲ اسید آمینه است. ما می توانیم آن را یک گیاه دارویی بنامیم که به ویژه برای مصارف دارویی استفاده می شود.

همچنین از آن به عنوان گیاه زینتی می توان استفاده کرد. ۱۰ نوع آلوئه ورا در صنایع آرایشی، غذایی و دارویی کاربرد دارند و مردم آن را با نام  sarisab knownr می شناسند.

یکی از رازهای زیبایی ملکه مشهور مصر کلئوپاترا بود و وی برای شاداب نگه داشتن پوست خود ماساژ آلوئه ورا انجام می داد. همچنین عنوان شده است که شکارچیان آفریقایی آلوئه ورا را برای از بین بردن تعریق و بوی بدن بر روی پوست خود می مالند.

قیمت برگ آلوئه ورا صادراتی به ترکیه

قیمت برگ آلوئه ورا صادراتی به ترکیه

برگ آلوئه ورا صادراتی در سایزهای مختلف و کیفیت بالا ارائه می شود. برای مراقبت از سلامت برگها وجود بسته بندی مناسب ضروری است.

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت برگ آلوئه ورا صادراتی نوع بسته بندی محصول است. شرکت آلووراکو یکی از مراکز اصلی صادرات برگ آلوئه ورا به ترکیه است.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید