مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت الوئه ورا در بازار ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحو مصرف گیاه دارویی آلوئه ورافروش ژل آلوئه ورا بهداشتی عمده

قیمت الوئه ورا در ایران طی تغییراتی که دارد در حال نوسان است. از آلوئه ورا در تهیه مواد دارویی و بهداشتی استفاده می گردد.

برگ های آلوئه ورا را برش دهید. برگ های اضافی آلوئه ورا پیوند می زند عصاره آلوئه ورا به دلیل خواص آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی خود شناخته شده است و سوختگی را درمان می کند. بازار ایران آلوئه ورا با کیفیتی ارائه می کند.

قیمت الوئه ورا در بازار ایران

نحو مصرف گیاه دارویی آلوئه ورا

نحو مصرف گیاه دارویی آلوئه ورا

روش ۱ برداشت برگ آلوئه ورا، برگ های آلوئه ورا را برش دهید. برگ های اضافی آلوئه ورا را می بندد. عصاره آلوئه ورا به دلیل خواص آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی خود شناخته شده است و به طور گسترده برای درمان سوختگی استفاده می شود. همچنین کاربردهای کمتر شناخته شده ای مانند کاهش تارتار، درمان آفت ها و حتی رفع یبوست دارد.

با وجود خرید همه این پمادها، خود آلوئه را می توان رقیق یا اضافه کرد و نیاز شما را ندارد. با این حال، می توانید با برداشتن تعدادی از برگ های آلوئه ورا و سپس برش دادن آنها، در هزینه خود صرفه جویی کنید و از غلظت آلوئه مطمئن شوید.

مقداری برگ آلوئه ورا را ببرید. بسته به مقدار آلوئه ورا که نیاز دارید، ممکن است بخواهید از یک گیاه کامل برای این کار استفاده کنید.

از یک چاقوی تیز برای بریدن یکی از بیرونی ترین برگ های گیاه آلوئه ورا در پایه گیاه استفاده کنید. برگ ها دوباره رشد نمی کنند، اما با بریدن تنها بخشی از گیاه، به آن اجازه می دهید رشد کند و آلوئه ورا بیشتری برای شما تولید کند. اطمینان حاصل کنید که تیغه آن تیز است تا کمترین آسیب ممکن را به گیاه وارد کنید.

آلوئه ورا بریده شده را مالش دهید. وقتی یک برگ را می برید، یک ماده زرد رنگ از برش خارج می شود. برای جلوگیری از گیج شدن گیاه، باید برگ را در ظرفی به سمت بالا نگه دارید تا این ماده حتی بیشتر تخلیه شود.

برگ را در یک شیشه آب بشویید و انگشتان خود را از بالا به پایین تمیز کنید و آب را به داخل کاسه هدایت کنید. مایع زرد رنگ آلوئه لاتکس نامیده می شود. این ژل آلوئه ورا نیست، شفاف و غلیظ به نظر می رسد و نمی خواهید ژل خود را آلوده کنید، زیرا دارای خواص ملین است که می تواند سیستم گوارش شما را لکه دار کند.

فروش ژل آلوئه ورا بهداشتی عمده

گیاه آلوئه ورا را ارزیابی کنید. قبل از شروع برداشت، مطمئن شوید که گیاه کاملاً رشد کرده دارید. شما می توانید یک گیاه کاملا بالغ و سالم آلوئه را از روی برگ های بزرگ و سبز آن تشخیص دهید. طول آنها باید حدود ۲۰ سانتی متر باشد. آلوئه در خارج از مرکز رشد می کند، بنابراین برگ های بیرونی قدیمی ترین، بزرگ ترین و غنی ترین برای استفاده هستند.
سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید