مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده آلوئه ورا چند است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحو جدا نمودن برگ آلوئه ورانحو کوددهی به گیاه آلوئه ورافروش آلوئه ورا با قیمت ارزان

قیمت عمده آلوئه ورا با توجه به شرایط و نحو تولید متفاوت است. می توان بوته ها آلوئه ورا را درون گلدان کشت نمود. برای پاجوش بزرگ یک گلدان زیبا کمی بزرگتر از قبل انتخاب کنید و آن را با یک خاک خوب جدید، بسیار نرم و با زهکشی خوب پر کنید. رعایت تمامی موارد موجب بالاتر رفتن کیفیت برگها می شود.

قیمت عمده آلوئه ورا چند است؟

 

نحو جدا نمودن برگ آلوئه ورا

نحو جدا نمودن برگ آلوئه ورا

برش و آماده سازی برگ از یک چاقوی آشپزخانه تیز و بدون دندان برای بریدن برگ با زاویه کمی نسبت به گیاه استفاده کنید. برش را بردارید و آن را به صورت عمودی در یک پیمانه یا کاسه شیشه ای قرار دهید. اجازه دهید برگ حدود پانزده دقیقه بماند تا آب لاتکس زرد کشیده شود.

پس از شل شدن برگ، آن را روی تخته برش قرار دهید و نوک برگ را با چاقو ببرید. سپس کناره های هر برگ را از طول برش دهید تا لبه های دندان ها جدا شوند. پس از از بین رفتن لبه های تیز، داخل برگ را از طول نصف کنید تا قسمت جلو و پشت آن جدا شود. با استفاده از یک قاشق چای خوری، ژل شفاف را با فشار ملایم و محکم روی برگ جدا کنید. بلافاصله از ژل استفاده کنید یا در ظرف شیشه ای تا یک سال در یخچال نگهداری کنید.

برگ های پوسیده آلوئه ورا هرس کنید. شما کار بسیار خوبی در هرس برگ های ریخته شده آلوئه خود انجام داده اید، در واقع پوشش گیاهی آسیب دیده از سرما مستعد پوسیدگی است و تبدیل به قارچ و عامل باکتریایی برای کل گیاه می شود. اکنون زمان گلکاری است، در واقع این عمل باید در پایان زمستان انجام شود، اما بهتر است بلافاصله گلکاری شود، زیرا ریشه های گیاه اکنون گلدان را پر کرده و دیگر فضایی پیدا نمی کند. اگر فقط خاک جهانی در مهد کودک یافتید، آن را با ماسه یا سنگ پا مخلوط کنید تا زهکشی افزایش یابد.

از آنجایی که گیاه در حال حاضر در پوشش گیاهی بهاره قرار دارد، از شکستن نان آسیاب شده در اطراف ریشه بیش از حد خودداری کنید تا در هنگام تکثیر استرس زیادی به گیاه وارد نشود. پس از پخش شدن آلوئه، حداقل یک هفته بدون آبیاری مجدد صبر کنید و تنها پس از یک ماه، مجدداً با کوددهی بهاره شروع کنید تا هر ۱۵-۲۰ روز یک بار عرضه شود.

نحو کوددهی به گیاه آلوئه ورا

نحو کوددهی به گیاه آلوئه ورا

آلوئه یک گیاه آبدار است و بنابراین به کود مناسب برای گیاهان آبدار یا آبدار نیاز دارد، نیتروژن ضعیف و سرشار از پتاسیم است. از کود دهی و آبیاری در ماه های زمستان خودداری کنید. مانند بسیاری از ساکولنت ها، آلوئه نیز باید زمانی که کاملا خشک شد آبیاری شود، در غیر این صورت شروع پوسیدگی می تواند گیاه را به طور کامل از بین ببرد. . آلوئه خود را در مکانی با نور خوب قرار دهید، اما فقط چند ساعت در روز در زیر نور مستقیم خورشید، به خصوص در گرم ترین ساعات روز. زمستان گذشته حتی در مناطقی که به طور سنتی مجبور به تحمل یخبندان شدید و طولانی مدت نبودند، قاطعانه شدید بود.

در چنین مواردی توصیه می شود همیشه دستمال را در دست داشته باشید و در صورت لزوم سریع روی گیاهان را بپوشانید. تعدادی روکش پارچه نبافته زیبا در بازار وجود دارد، حتی مجهز به فنجان در زیر: با این درپوش ها می توان پوشش گیاهی را در پنج دقیقه پوشاند تا از بیشترین یخبندان یا برف محافظت شود. در مناطقی مانند لیگوریا، زمستان های معتدل خوش شانس هستند، به عنوان یک قاعده، پوشاندن گیاهان در طول زمستان نگران کننده نیست.

فروش آلوئه ورا با قیمت ارزان

فروش آلوئه ورا با قیمت ارزان

فروش آلوئه ورا با قیمت ارزان تر تنها با کاهش هزینه ها امکان پذیر است. برای پرورش آلوئه دقت بالا نیاز هست. با این حال، بیشتر اوقات اتفاق می‌افتد که فصول غیرقابل پیش‌بینی هستند و حداقل یا حداکثر دما با آنچه که برای دهه‌ها تغذیه می‌کنیم بسیار متفاوت است. به همین دلیل توصیه می کنم در پاییز یک تکه یا مقنعه از پارچه نبافته تهیه کنید و در قفسه نگهداری کنید و فقط در مواردی مانند هفته بهمن ۱۳۹۱ از آن استفاده کنید.

به هر حال بافت رشد نمی کند، خراب نمی شود، سال ها بدون تغییر می ماند و مهمتر از همه، هزینه نجومی ندارد و اگر تا ۱۰ سال آینده زمستان های معتدل داشته باشیم، بافت خوب و دست نخورده شما بی سر و صدا منتظر خواهد ماند. سال سرنوشت ساز برف در اواخر فوریه. فروش آلوئه ورا در تناژ بالا صورت می گیرد.

 

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید