مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده پاجوش آلوئه ورا بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با پاجوش آلوئه ورا اصلفروش عمده پاجوش آلوئه ورا

قیمت عمده پاجوش آلوئه ورا با توجه به اندازه تعیین می گردد. پاجوش بزرگ که از گیاه مادری به دست می آید گزینه مناسبی برای کشت انبوه آلوئه ورا است.

فرزندان روش تکثیر گل ساده ترین است، به شرطی که گیاه پیوندهای قوی به نام نوزاد ایجاد کند. سعی می کنیم به ریشه ها آسیب نرسانند، آنها را با یک چاقوی تیز از گیاه اصلی جدا می کنند.

قیمت عمده پاجوش آلوئه ورا بزرگ

آشنایی با پاجوش آلوئه ورا اصل

آشنایی با پاجوش آلوئه ورا اصل

آشنایی با پاجوش آلوئه ورا اصل با چند نکته شروع می شود. پاجوشها بعد از چند ماه از کنار بوته مادر سر بیرون می آورند. سپس پاجوش جدا شده در گلدان های کوچک جداگانه با بستر مناسب کاشته می شوند. محافظت از نمونه های جوان در برابر نور مستقیم خورشید بسیار مهم است. بیماری ها و آفات آلوئه ورا یک گل نسبتاً بادوام در نظر گرفته می شود، اما اگر به طور نادرست نگهداری شود، برخی از بیماری ها می توانند روی آن تأثیر بگذارند.

بیماری های باکتریایی گل می تواند به پوسیدگی ریشه آلوده شود. در همان زمان، برگ ها زرد می شوند، خشک می شوند و می ریزند. در مراحل اولیه بیماری گیاه می تواند زنده بماند. برای انجام این کار، شما باید نمونه بیمار را از گلدان بردارید، فرآیندهای ریشه پوسیده را بردارید. سپس کل سیستم ریشه و گلدان باید با قارچ کش درمان شود و در یک بستر جدید کاشته شود. گیاهان پیوندی حدود ۲ هفته آبیاری نمی شوند.

فروش عمده پاجوش آلوئه ورا

فروش عمده پاجوش آلوئه ورا

قیمت عمده پاجوش آلوئه ورا به صورت کلی معین می شود. بیماری های قارچی مانند پوسیدگی خشک، در گیاه نادر است. اما در این صورت گل شروع به خشک شدن می کند، برگ ها نازک تر، تغییر شکل می دهند و نوک آن شروع به زرد شدن می کند. در نتیجه آلوئه می تواند کاملا خشک شود. ذخیره نمونه آسیب دیده تقریبا غیرممکن است.

این بیماری را می توان با درمان منظم قارچ کش پیشگیری کرد. آفات گیاه باید هر از چند گاهی مورد بررسی قرار گیرد تا آفاتی که به موقع به آن حمله می کنند خنثی شوند. سپر بازدید کننده کمیاب شاداب. با این حال، اگر برجستگی های چسبنده قهوه ای روی گیاه دیده می شود و رشد و نمو گل کند می شود. فروش پاجوش آلوئه ورا مرغوب و گوشتی عمده انجام می شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید