مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش آلوئه ورا شاخ بزی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلوئه ورا گیاه شگفت انگیزتهیه ژل آلوئه وراتهیه عصاره هافعالیت ضد باکتریایی عصاره ژل آلوئه ورامرکز فروش آلوئه ورا شاخ بزی
آلوئه ورا شاخ بزی

قیمت فروش آلوئه ورا شاخ بزی با توجه به عوامل مختلف تعیین می شود. آلوئه ورا گیاهی زینتی و دارویی است. این ماده از زمان روم و شاید مدتها قبل از آن، بصورت درمانی استفاده می شده است، خصوصیات مختلفی به ژل بی رنگ داخلی و ترشحات لایه های خارجی نسبت داده می شود. نوع شاخ بزی اصل این محصول زیبایی خاصی به محیط می دهد و مورد توجه علاقه مندان گل و گیاه است.

قیمت فروش آلوئه ورا اصل شاخ بزی

آلوئه ورا گیاه شگفت انگیز

آلوئه ورا گیاه شگفت انگیز

آلوئه دارای سابقه استفاده سنتی توسط بومیان آمریکایی برای اختلالات معده و اختلالات روده ای از جمله یبوست، بواسیر، کولیت و مشکلات روده بزرگ، یک آنتی بیوتیک قوی، ضد ویروس هنگام تماس مستقیم با دوره های طولانی، قارچ کش، ضد التهاب، در افزایش گردش خون در ناحیه سر موثر است. بافت مرده را هضم می کند و مرطوب کننده بافت ها به شمر می رود.

پوست آلوئه ورا چهار برابر سریعتر از آب جذب می شود، به نظر می رسد به باز شدن منافذ پوست و دریافت رطوبت و مواد مغذی گیاهان کمک می کند.

علاوه بر این، تعداد زیادی از ترکیبات موجود در آلوئه ورا افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن را نشان داده اند. آلوئه همچنین توانایی تحریک ماکروفاژها را دارد.

تا به امروز بیش از ۷۵ ماده از ژل شناسایی شده است که هر یک از آنها ممکن است دارای طیف وسیعی از عملکردها باشد. این ماده ها به صورت هم افزایی یا جداگانه عمل می کند و از بیش از ۲۰۰ ماده مختلف تشکیل شده اند، به ویژه موکوپلی ساکاریدها، آنزیم ها، استرول ها، پروستاگلاندین ها، چربی ها را در بر می گیرند. اسیدها، اسیدهای آمینه و طیف گسترده ای از ویتامین ها و مواد معدنی را شامل می شوند.

این گیاه چندین ترکیب فعال زیستی بالقوه فعال از جمله سالیسیلات، لاکتات منیزیم، آکمانان، لوپئول، کمپسترول، β-سیتوسترول، آلوین A و آنترا کینون ها است. علاوه بر این آلوئه ورا حاوی حداقل هفت فوق اکسید دیسموتاز با فعالیت آنتی اکسیدانی می باشد.

اثر مایع آلوئه به عنوان یک ماده ضد باکتریایی نشان داده است که در برابر باکتریهای گرم مثبت و گرم منفی دارای طیف گسترده ای است. گزارش شده است كه عوامل ضد ميكروبي ژل آلوئه ورا باعث كاهش يا تا حد زيادي رشد استافيلوكوكوس اورئوس، كلبسيلا پنومونيه، استرپتوكوكوس پيوژنس، سودوموناس آئروژينوزا، اشريشيا كولي، پروپيوني باكتريوم آكنه، هليكوباكتر پيلوري، سالمونلا ، سالمونلا است.

اجزای کامل برگ که دارای خواص ضد باکتریایی مستقیم هستند شامل آنتراکینون ها و ساپونین هستند. در حالی که پلی ساکاریدها از طریق تحریک لکوسیتهای فاگوسیتی برای از بین بردن باکتریها در فعالیت مستقیم باکتریایی نسبت داده شده اند.

با توجه به توسعه روزافزون مقاومت آنتی بیوتیکی، تأکید مطالعه حاضر بر استفاده از آلوئه ورا به عنوان یک درمانی طبیعی برای مهار عفونت های مختلف و شناسایی ترکیبات مختلف آن است.

تهیه ژل آلوئه ورا

تهیه ژل آلوئه ورا

برگهای کاملاً منبسط شده آلوئه ورا از گیاه مادر انتخاب می شود و با آب مقطر شسته و تحت استریل سطح با ۷۰٪ الکل اتیل و به دنبال آن ۰٫۱٪ HgCl2 قرار می گیرند. پوشش پارانشیمی برگها پوست گرفته می شود و ژل تخلیه می گردد.

تهیه عصاره ها

برای تهیه عصاره های اتانول و متانول، ژل برگ تازه در فر با دمای ۸۰ درجه سانتیگراد به مدت ۴۸ ساعت خشک می شود و سپس پودر شده، بیست گرم از این پودر در ۲۰۰ میلی لیتر خیسانده می گردند. از هر یک از حلالها یعنی اتانول و متانول به مدت ۲۴ ساعت می توان استفاده کرد. سپس محتویات از طریق کاغذ فیلتر شماره مناسب فیلتر می شوند.

این عصاره خشک شده بیشتر پودر می شود و سپس در آب مقطر حل می گردد. عصاره استون به روشی مشابه تهیه می شود با این تفاوت که پودر استخراج شده در NaOH 0.15N حل شده و با ۰٫۱۵N HCl بیشتر خنثی می شود.

فعالیت ضد باکتریایی عصاره ژل آلوئه ورا

فعالیت ضد باکتریایی عصاره ژل آلوئه ورا با استفاده از تکنیک های خاص صورت می گیرد. چاه هایی با قطر ۵ میلی متر بر روی صفحات آگار مواد مغذی استریل بریده شده و با کشت یک باره یک ماهه ارگانیسم سواب می شود. حدود ۰٫۱ میلی لیتر از عصاره ژل آلوئه ورا در هر یک از چاه ها پر شده و در دمای ۳۷ درجه سانتی گراد ± ۰٫۲ درجه سانتی گراد انکوبه می شوند. فعالیت ضد باکتری از نظر مناطق مهار (میلی متر) بعد از ۲۴ ساعت ثبت می شود.

مرکز فروش آلوئه ورا شاخ بزی

مرکز فروش آلوئه ورا شاخ بزی

یکی از انواع پر طرفدار آلوئه، شاخ بزی نام دارد و این گونه هم در برابر خشکسالی مقاوم می باشد. مرکز فروش آلوئه ورا شاخ بزی محصولاتی اصل و با کیفیت عرضه می کند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید