مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش برگ آلوئه ورا ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تکثیر برگ آلوئه ورا داروییمراکز تولید برگ آلوئه ورا تهران
قیمت آلوئه ورا

قیمت آلوئه ورا با توجه به عوامل مختلف تعیین می شود. آلوئه ورا یک گیاه چند ساله با ریشه های قوی و الیافی، برگ های گوشتی با لبه هایی مانند سنبله است.

این گیاه در دو نوع رنگ عمده وجود دارد. آلوئه ورا سبز و آبی. آلوئه ورا آبی طی سه  سال رشد می کند، این در حالی است که آلوئه ورا سبز طی پنج سال رشد می کند. قیمت فروش برگ آلوئه ورا ایران مقرون به صرفه است.

قیمت فروش برگ آلوئه ورا ایران

نحوه تکثیر برگ آلوئه ورا دارویی

نحوه تکثیر برگ آلوئه ورا دارویی

 

نحو تکثیر گیاه معجزه گری مانند آلوئه ورا دارویی به چند شیوه انجام می شود. تکثیر با بذر گیاه که بندرت انجام می شود، دشوار است. در عوض، پاجوشها، که از بوته مادری جدا شده و در جای دیگری کاشته می شوند، بهترین روش تکثیر به شمار می روند.

سرزمین مادری آن بومی آفریقای شرقی و جنوبی است و گزارش هایی از رشد گیاهان تا ۶۰ فوت وجود دارد، بعدها به کارائیب و سایر مناطق گرمسیری مانند کشورمان وارد شده است. خاک آلوئه ورا سرشار از مواد آلی، هوموس و خاک های نفوذ پذیر است.

در این صورت این فرصت را پیدا می کند که به راحتی آب اضافی از خاک خارج شود. در مکانهای روشن بسیار آسان تر رشد و نمو می کند. بنابراین در صورت امکان بسیار مهم است که شما باید آلوئه ورا را در محیط های روشن کشت دهید. گیاهی است که زیاد آبیاری نمی شود و حتی انتظار ندارد هر روز آبیاری گردد.قبل از آبیاری، ببینید خاک که کاملاً خشک باشد.
این گیاه سبز کمرنگ با سنبله های کوچک در لبه ها مانند اره و نوک شمشیر باریک است. وقتی برگها بریده می شوند، آب تلخی از برگ خارج می شود. این آب به نام پانکیما ؛ در پزشکی استفاده می شود. گل ها که در تابستان باز می شوند، به صورت خوشه های عمودی و متراکم، زرد و گاهی قرمز رنگ هستند.

مراکز تولید برگ آلوئه ورا تهران

مراکز تولید برگ آلوئه ورا تهران

تولید برگ آلوئه ورا بعد از آموزش بسیار آسان است. مراکز تولید برگ آلوئه ورا تهران بهترین نوع برگهای این گیاه را پرورش می دهند.

این نوع برگها از زمانهای قدیم مورد توجه بوده اند و کشت می شدند. به عنوان مثال تولید آلوئه ورا در لوحهای سفالی شهر باستان نیپور باستان در مرزهای عراق ثبت شده است.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید