مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش برگ آلوورا عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

الوورا در برگ پاپیروسخرید انواع برگ الوورا عمده در عطاری
برگ آلوورا عمده

برگ آلوورا عمده به صورت فله و بسته بندی عرضه می گردد. تخمین زده می شود که آلوئه ورا بیش از ۵۰۰۰ سال قبل توسط انسان استفاده می شده است.

در طی این مدت زمان، آلوئه به عنوان یک گیاه محبوب شناخته شده است، بدون اینکه تاکنون کیفیت و معجزه خود را از دست بدهد. فروش برگ آلوورا عمده در قیمتهای بسیار پایین صورت می گیرد و به صرفه است.

قیمت فروش برگ آلوورا عمده

الوورا در برگ پاپیروس

طبقه بندی انواع برگ الوورا

آلوئه ورا در میان گیاهان مفید در لوحهای سفالی سومری که در سال ۲۰۰۰ قبل از میلاد مسیح نوشته شده است، در شهر باستان نیپور، بین النهرین یافت شده است.

در پاپیروسی که در زمان فرعون آمن-هوتپ اول در حدود ۱۵۰۰ سال قبل از میلاد نوشته شده است، آلوئه و مناطقی که از آن استفاده می شود به طور گسترده ای ذکر شده است.

استناداتی که توسط حکیمی که پاپیروس ایبرس را نوشت، بر اساس منابع مختلف و زودتر از زمان وی، بیان شده است که نشان می دهد استفاده از این گیاه در مصر باستان به تاریخ های خیلی زودتر برمی گردد.

یاداشت موجود در پاپیروس ایبرز: پاپیروس نوشته شده توسط متخصص زبان آلمانی مصر باستان، گئورگ ابرز است. ابرز و شریک تجاری ثروتمندش هر گونتر در سال ۱۸۷۲ این پاپیروس ها را از یک مصری خریداری و به آلمان آوردند.

شناخته شده است که مصر این پاپیروسها را در دام یک مومیایی در مقبره ای در شهر الاساسیف نزدیک تراس پیدا کرده است. پس از حل اسکریپت ها، این پاپیروس ها به دانشگاه لایپزیگ تحویل داده شدند.

پاپیروس “Cyperus papirus” گیاهی است که در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری، بین چمن نازک بلند و نی وجود دارد که در تالاب ها و باتلاق ها رشد می کند.

این رابطه نزدیک به چتر ژاپنی “Cyperus alternofolius” است که اغلب در داخل کشور ما استفاده می شود و در فضای باز در منطقه ساحلی مدیترانه ما رشد می کند. برای ساخت کاغذ، ساقه های نازک و بلند این گیاهان را با چاقو از بالا به پایین کشیده و پوسته را به صورت لایه نازکی باز می کنند.

این ورقه های نازک در کنار هم و روی یک سطح صاف پهن می شوند و به صورت یک ورق کوبیده می شوند، سپس در معرض آفتاب خشک می شوند و کاغذ پاپیروس بدست می آید. نمونه هایی از این دو نوع گیاه در مرکز نخل وجود دارد.

پزشکی در مصر باستان ارتباط پیچیده ای با زندگی معنوی نشان می داد. از سحر و جادو برای فراخوانی خدایانی که زندگی و شفابخشی ایجاد می کردند استفاده شد. در راس این خدایان ایسیس و را قرار داشتند. استفاده از آلوئه در آن دوران نه تنها از نظر داروئی بلکه از نظر معنوی نیز درمانی بود.

خرید انواع برگ الوورا عمده در عطاری

خرید انواع برگ الوورا عمده در عطاری

خرید انواع برگ الوورا در قیمتهای بی نظیر انجام می گیرد. این نوع برگها به صورت عمده در عطاری ها و توسط سایر مصرف کنندگان خریداری می شود.

طبق یک داستان ، در سال ۳۳۳ قبل از میلاد ، پس از آنکه اسکندر بزرگ ایران را فتح کرد ، به توصیه استاد خود ارسطو، جزیره سقطرا را تصرف کرد تا آلوئه ورا بدست آورد.

جزیره سقطرا بین آدن و سومالی در آفریقای شرقی است. ۵ سایت جداگانه کاشت آلوئه در جزیره سقطرا پیدا شده است، اما اعتقاد بر این است که این سایت های کاشت برای تجارت با چین، هند، تبت و مالزی ساخته شده اند. این واقعیت که این جزیره ۲۵۰۰ کیلومتر با سرزمین های شناخته شده توسط اسکندر کبیر فاصله دارد، صحت این داستان را دچار تردید می کند.

نام “گیاه جاودانگی” توسط مصریان باستان استفاده می شد. از آلوئه ورا در مراسم خاکسپاری فراعنه استفاده می شد. گفته شده است که نفرتیتی و کلئوپاترا زیبایی خود را مدیون این گیاه هستند.

همچنین شایعه شده است که کلئوپاترا حمام زیبایی معروف خود را با مخلوطی از شیر بز و آلوئه ورا درست کرده است.

در حال حاضر این گیاه ارزشمند دارویی در سراسر جهان معروف است و یک گیاه با خواص جادویی به شمار می رود که در قیمتهای ارزان عرضه می گردد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید