مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فوق العاده برگ آلوئه ورا عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل های برگ آلوئه ورا مصرفیبازرگانی برگ آلوئه ورا عمده
برگ آلوئه ورا عمده

برگ آلوئه ورا عمده به عنوان یک ماده خوراکی بسیار پرطرفدار است، زیرا فواید زیادی دارد، به ویژه بانوان برای مراقبت از پوست خود از محصولات فرآوری شده آن استفاده می کنند.

قیمت خرید برگ آلوئه ورا با توجه به سایز، وزن، میزان ژل و … متفاوت خواهد بود. این محصول توسط شرکت آلووراکو در قیمتهای فوق العاده عرضه می شود. با خرید عمده محصول در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

قیمت فوق العاده برگ آلوئه ورا عمده

انواع مدل های برگ آلوئه ورا مصرفی

من می خواهم در مورد انواع مدل های برگ آلوئه ورا صحبت کنم. بسیاری از گونه های آلوورا حالت مصرفی تزئینی دارند و برخی از مصارف خوراکی برخوردارند. آلوئه باربادنسیس که اغلب از آن نام برده می شود ، در محصولات خوراکی استفاده می شود. در ادامه برخی از مدل برگها را معرفی کره ایم.

۱- برگ آلوئه باربادنسیس

انواع مدل های برگ آلوئه ورا مصرفی
این نوع به عنوان داروی پزشکی شناخته می شود و به نام سوسن کویر معروف است. گفته می شود که برای بسیاری از بیماری ها و به ویژه بیماری های پوستی بسیار مفید است.

آلوئه باربادنسیس نوعی آلوئه ورا است که در داروها و کرم ها استفاده می شود. به ویژه در آمریکای جنوبی، مکزیک و هند، این گیاه برای اهداف دارویی، در مزارع بزرگ، با استفاده از روش های کشاورزی ارگانیک پرورش داده می شود. علت داشتن خواص درمانی پودر برگ باربادنسیس، به دلیل محتوای “پلی ساکارید”فراوان است.

۲- آلوئه اربروسنس
گفته می شود arborescens دارویی است. طول آن می تواند تا ۲-۳ متر رشد کند و رشد آن آسان است. طول برگها می تواند به ۲-۳ متر برسد.  این گونه در کشورهای آفریقای جنوبی، مالاوی، موزامبیک و زیمبابوه یافت می شود.

‘مردم زولو از برگهای خشک و پودر شده این گیاه به عنوان محافظ، در برابر طوفان استفاده می کنند. از پوست رویین برگ در بدو تولد و برای معالجه گوساله های بیمار نیز استفاده می شود. این ماده برای درد معده استفاده می شود و برای جلوگیری از بیماری مرغ ها کاربرد دارد. در مشرق زمین، این آلوئه در باغ های خانگی به عنوان یک درمان اولیه برای زخم های سوختگی و سایش کاربرد دارد. در حقیقت، معلوم شد که پس از بمباران هیروشیما، برای درمان اشعه روی قربانیان نتیجه بخش است، خواص درمانی آن توجه غربی ها مورد توجه قرار گرفت. عصاره های موجود در برگ ها به طور گسترده ای مورد بررسی قرار گرفته و در ترمیم زخم، ضد باکتری، ضد زخم، ضد التهاب، ضد سرطان، کاهش قند خون و همچنین فعالیت آلوپویی تاثیر دارند. گزارش شده است که برگها خاصیت پاششی نیز دارند و عصاره برگ باعث از بین رفتن سوختگی  ناشی ازاشعه ایکس می شود.

۳- آلوئه آریستاتا
آلوئه آریستاتا (Aloe aristata) که از گونه های آلوئه (Aloe) است، یک گیاه چند ساله است و دارای گلهای همیشه سبز می باشد. معنی کلمه Aristata از مودار یا سایبان آمده است و این گیاه دارای برگهای استخوانی و لاسی است. آلوئه آریستاتا به طور کلی به عنوان یک گیاه باغی رشد می کند. خاکهایی با زهکشی مناسب در کاشت آن استفاده می گردد. آلوئه آریستاتا تا دمای ۷- درجه را تحمل می کند و عاشق نور شدید است.

بازرگانی برگ آلوئه ورا عمده

بازرگانی برگ آلوئه ورا عمده

شرکت بازرگانی فروش برگ آلوئه ورا سالهاست که در زمینه کشت و عرضه برگ این گیاه در حال فعالیت است. برگها به صورت عمده ارائه می شوند.

این برگها تحت شرایط کاملا مراقبت شده، پرورش می یابند و رمانی که پر از ژل شده باشند از گیاه مادری جدا می گردند و به دست مصرف کننده می رسند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید