مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر کیلو آلوئه ورا

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاشت گیاه آلووراچگونه می توان از گیاه آلوورا مراقبت کرد؟نحو آبیاری آلوئه وراپاجوشهای آلوئه وراقیمت هر کیلو آلوئه ورا اصل

قیمت هر کیلو آلوئه ورا بسته به نوع محصول و کیفیت متفاوت است. زمانی که گیاه آلوئه ورا را در خانه نگهداری می کنید، مطمئنا از فواید دارویی آن هم بهره مند خواهید شد.

به گفته محققان این گیاه توانایی تصفیه محیط اطراف را دارد و یکی از محبوب ترین گیاهان آپارتمانی است که روز به روز افراد بیشتری از آن استفاده می کنند. قیمت آلوئه ورا کیلویی با توجه به میزان سفارش هم تعیین می گردد.

قیمت هر کیلو آلوئه ورا

کاشت گیاه آلوورا

گیاه خود را درون گلدان قرار دهید. پر کردن خاک اطراف گیاه را ادامه دهید، تا جایی که حداقل یک وجب فضا خالی بین بالای خاک و لبه گلدان باقی بماند. برگهای پایین گیاه آلوئه نیز باید دقیقاً بالای خاک قرار بگیرند. بعد از کاشت آبیاری نکنید.
گیاه خود را به طور موقت نادیده بگیرید.

بعد از اینکه آلوئه خود را در گلدان جدید آن قرار دادید، حداقل یک هفته آن را آبیاری نکنید. این کار مانع از پوسیدگی می شود و به گیاه زمان می دهد تا ریشه های جدید بزند. تا زمانی که گیاه ریشه دارد و شاد به نظر برسد، آن را در مکانی گرم که نور روشن اما غیر مستقیم دریافت می کند، نگه دارید.

چگونه می توان از گیاه آلوورا مراقبت کرد؟

چگونه می توان از گیاه آلوورا مراقبت کرد؟

روشنایی: در زیر نور غیر مستقیم خورشید یا نور مصنوعی قرار دهید. پنجره غربی یا جنوبی ایده آل است. آلوئه ای که در نور کم نگهداری می شود اغلب کوچک باقی می ماند.
دما: آلوئه ورا در دمای بین ۵۵ تا ۸۰ درجه فارنهایت (۱۳ تا ۲۷ درجه سانتیگراد) بهترین عملکرد را دارد. دمای اکثر خانه ها و آپارتمان ها ایده آل است. از ماه اردیبهشت تا شهریور می توانید گیاه خود را بدون هیچ مشکلی به خارج از منزل بیاورید، اما اگر شبها سرد است آن را دوباره به خانه برگردانید.
کود دادن: گیاه را حداکثر یک بار در ماه و تنها در بهار و تابستان کود دهید.

نحو آبیاری آلوئه ورا

نحو آبیاری آلوئه ورا

آبیاری سخت ترین قسمت سالم نگه داشتن آلوئه ورا است، اما مطمئناً به سختی موشک هوا کردن نیست! آلوئه یک گیاه آبدار است که به محیط های خشک عادت کرده است، اما با این وجود، برگ های ضخیم آن باز هم به آب کافی احتیاج دارند.
گیاهان آلوئه ورا را به صورت عمیق، اما به ندرت آبیاری کنید.

به عبارت دیگر، پس از آبیاری خاک باید احساس رطوبت کند، اما قبل از اینکه دوباره آبیاری کنید، باید تا حدی خشک شود. اگر خاک بیش از حد مرطوب بماند، ریشه های گیاه پوسیده می شود.
برای اطمینان از اینکه گیاه خود را بیش از حد آبیاری نمی کنید، اجازه دهید یک سوم خاک گلدان در بین آبیاری خشک شود.
به طور کلی، برنامه ریزی کنید که گیاه آلوئه خود را تقریباً هر ۲-۳ هفته یکبار در بهار و تابستان آبیاری کنید و حتی در پاییز و زمستان نیز با فواصل بیشتری آبیاری نمایید.

یک قانون کلی برای آبیاری در فصول پاییز و زمستان این است که تقریباً دو برابر زمان آبیاری نسبت به برنامه آبیاری تابستان مناسب است. به عبارت دیگر، اگر در تابستان هر دو هفته یکبار آبیاری می کنید، در زمستان هر چهار هفته یکبار آبیاری کافی خواهد بود.
هنگام آبیاری، ممکن است مقداری آب اضافی ته گلدان باقی بماند. گلدان را در این حالت به مدت ۱۰-۱۵ داخل آن نگه دارید، سپس آب باقی مانده را دور بریزید.

پاجوشهای آلوئه ورا

پاجوشهای آلوئه ورا

گیاهان بالغ آلوئه ورا غالباً دارای پاجوشهایی هستند که توسط آنها تکثیر می شوند و می تواند برای تولید یک گیاه کاملاً جدید از آن استفاده کرد.
محل اتصال پاجوش ها به گیاه مادر را پیدا کنید و آنها را با استفاده از قیچی هرس، قیچی معمولی یا چاقوی تیز جدا کنید.

قیمت هر کیلو آلوئه ورا اصل

قیمت هر کیلو آلوئه ورا اصل

قیمت هر کیلو آلوئه ورا اصل با توجه به بسته بندی و نوع محصول متفاوت خواهد بود. این محصول به تمام نواحی کشور ارسال می شود. قیمت محصول کاملا مقرون به صرفه می باشد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید