مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پاجوش آلوئه ورا در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز استخراج ژل از آلوئه ورافروش مستقیم پاجوش آلوئه ورا

قیمت پاجوش آلوئه ورا در شیراز ارزان و به صرفه است. یک بوته مادری آلوئه ورا سالانه تا ۲۰ عدد پاجوش می تواند تولید نماید. این پاجوشها برای تولید برگهای جدید کاشته می شوند. استان فارس از مراکز مهم تولید و فرآوری گیاه آلوئه ورا است و فروش پاجوش در آن رونق دارد.

قیمت پاجوش آلوئه ورا در شیراز

 

طرز استخراج ژل از آلوئه ورا

طرز استخراج ژل از آلوئه ورا

طرز استخراج ژل از آلوئه ورا متفاوت است. خارها را بردارید. قبل از برداشتن ژل از روی برگ، باید لبه های سخت و تیز کناره های برگ را جدا کنید. چاقو را با احتیاط از خود و دستان خود جدا کنید تا خود را نبرید. قبل از شروع به بریدن برگ های آلوئه ورا از خشک شدن آنها اطمینان حاصل کنید، زیرا لیز بودن برگ نیز می تواند باعث بروز حوادث احتمالی شود. برش را تا حد امکان نزدیک به لبه تیز نگه دارید تا ژل بیش از حد از دست نرود.

لایه های بالا و پایین را بردارید. برگ را روی یک تخته برش صاف قرار دهید و با احتیاط پوست را از برگ جدا کنید. این یک لایه بیرونی سبز نازک است. چاقو را بین این لایه و یک ژل غلیظ و تمیز در وسط قرار دهید و لایه را برگردانید و با لایه رویی دیگر تکرار کنید. اگر به دلیل خطر بریدن خود ترجیح می دهید از چاقو استفاده نکنید، می توانید از پوست گیاه نیز استفاده کنید.

ژل را بردارید و نگه دارید. حالا شما یک ژل شفاف آلوئه ورا دارید. اگر روی آن خرده های برگ دیدید، آن ها را برش دهید و ژله بریزید تا ساکت بماند. پس از اتمام ژل آلوئه ورا، آن را دو یا سه بار بشویید تا اثری از لاتکس آلوئه ورا باقی نماند. از یک قاشق برای شکستن ژل باقی مانده روی پوست استفاده کنید.

ژل استخراج شده را در یک لیوان یا کاسه تازه، جدا از آبی که هنگام شستن برگ ها استفاده می کنید، نگهداری کنید. هشدارها توجه داشته باشید، گیاه آلوئه ورا طعم قوی و مشخصی دارد که برخی افراد نمی توانند آن را تحمل کنند. وقتی آن را باز می کنید، گیاه نازک و چسبناک می شود.

فروش مستقیم پاجوش آلوئه ورا

فروش مستقیم پاجوش آلوئه ورا

فروش مستقیم پاجوش آلوئه ورا از تولید کننده موجب می شود تا در کمترین قیمت به دست مصرف کننده برسد. بعد از کاشتن پاجوشها برگها بزرگ می شوند.

حال می توانید یک سوم برگها را ببرید. شما زمان بیشتری را از دست می دهید زیرا قسمت بالایی و نوک تیز برگ آلوئه ورا آنقدر نازک است که ارزش برداشتن ژل از این ناحیه را ندارد. در عوض، این ناحیه را قطع کنید.

برای این قسمت بالایی باید آبکشی مرحله قبل را تکرار کنید، زیرا مایع زرد رنگی ترشح می کند. بسته به اندازه برگ های آلوئه ورا، می توانید با تقسیم قسمت ضخیم تر برگ به طول یا عرض یا هر دو با هم بیشتر، برداشتن ژل را آسان تر کنید. پاجوشها پس از مدتی برگهایی پر از ژل تولید می کنند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید