مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ژل آلوئه ورا برای پوست عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

ژل آلوئه ورا و درمان انواع بیماریهادرمان بیماریهای دستگاه گوارشی با آلوئه وراژل آلوئه ورا فروش در حجم عمده
قیمت برگ آلوئه ورا

قیمت ژل آلوئه ورا می تواند با توجه به نحو فرآوری متفاوت باشد. برای درست نمودن ژلها برگها کاملا شست و شو داده می شوند، سپس پوسته رویی جدا می شود و ژل سفید رنگ خارج می گردد. قیمت ژل آلوئه ورا برای پوست به صورت عمده به صرفه است.

قیمت ژل آلوئه ورا برای پوست عمده

ژل آلوئه ورا و درمان انواع بیماریها

ژل آلوئه ورا و درمان انواع بیماریها

آلوئه ورا را می توان در ترکیب با سایر مواد دارویی و عسل استفاده کرد. در اینجا برخی از دستور العمل های اثبات شده برای درمان سل، ذات الریه، سرفه آورده شده است. برای درمان سل ریوی، برونشیت، ذات الریه، سیاه سرفه، سرفه و همچنین در مواقعی که بدن ضعیف است، به مقدار مساوی عسل، آب آزالیا تازه و کاهور را مخلوط کنید. مخلوط حرارت داده می شود تا به جوش آید، اما جوشانده نمی شود.

تنتور ۳ بار در روز، ۳۰ دقیقه قبل از غذا، ۱-۲ قاشق غذاخوری گرم (هر بار ۱ قاشق چایخوری برای کودکان) مصرف می شود. مخلوط در یخچال نگهداری می شود.

این دارو به افرادی که پس از یک بیماری عفونی ضعیف شده اند کمک می کند. در صورت ابتلا به سل، مخلوط را می توان برای مدت طولانی و بدون وقفه استفاده کرد. سل را می توان با مخلوط کنیاک، لیمو و آزالیا درمان کرد و حتی سل به شکل باز را می توان با این روش درمان کرد: ۲۰ عدد لیمو مالیده می شود. ۱۰ عدد تخم مرغ تازه (ترجیحاً خانگی) را خوب شسته و در ته یک شیشه (کامل با پوسته) لعابی، سفالی یا شیشه ای قرار داده و با لیموی رنده شده می ریزند.

به مدت ۲ روز در جای گرم و تاریک نگهداری کنید. سپس ۰٫۵ لیتر کنیاک، ۲۰۰ گرم آب آزوای، ۲ قاشق غذاخوری کاکائو، ۱٫۲ کیلوگرم عسل را در ظرفی جداگانه بریزید، مخلوط را کمی حرارت دهید و در شیشه ای با تخم مرغ و لیمو بریزید (مخلوط نکنید).

ظرف مخلوط به مدت ۲ هفته در یک مکان گرم تاریک نگهداری می شود. سپس تخم مرغ ها با دقت برداشته می شوند، جرم باقی مانده فیلتر می شود، در شیشه ها ریخته می شود و در یخچال نگهداری می شود. به مدت دو ماه، ۱ قاشق غذاخوری ۳ بار در روز، ۳۰ دقیقه قبل از غذا مصرف شود. استفاده از الکل یا سیگار در طول درمان توصیه نمی شود. ذات الریه، سل و همچنین سرفه های کوتاه مدت قابل درمان هستند: ۲۰ قسمت عسل نمدار، ۴ قسمت روغن زیتون، ۳ قسمت شاخه های توس، ۱ قسمت گل نمدار، ۴ قسمت از برگ های ریز خرد شده آزالیا مصرف کنید.

شاخه های سفیدک پودری و شکوفه های غان نیز در ۰٫۵ لیتر آب دم کرده و به مدت ۱-۲ دقیقه می جوشانند. جوشانده را صاف کرده و عسل را با ازوای روی مخلوط می ریزند سپس روغن زیتون را اضافه کرده و مخلوط می کنند. این مخلوط در یخچال نگهداری می شود و قبل از استفاده تکان داده می شود. هر بار ۱ قاشق غذاخوری ۳ بار در روز مصرف کنید.

درمان بیماریهای دستگاه گوارشی با آلوئه ورا

درمان بیماریهای دستگاه گوارشی با آلوئه ورا

بیماری های دستگاه گوارش، حتی بیماری های جدی مانند زخم، با داروهای حاوی شیره ازوای قابل درمان است. مواد لازم برای درمان زخم معده و اثنی عشر: برگ آزوای خرد شده در نصف پیمانه با یک لیوان پودر قند مخلوط شود. این مخلوط به مدت سه روز در یک مکان تاریک نگهداری می شود، سپس یک لیوان شراب قرمز طبیعی به آن اضافه می شود و برای یک روز دیگر نگهداری می شود.

۱ قاشق غذاخوری ۲ تا ۳ بار در روز به مدت یک تا دو ماه، هر بار قبل از غذا مصرف شود. در زخم معده، کم خونی، گاستریت مزمن (همراه با یبوست)، آسیب اشعه، کاهش پیشرونده بینایی، التهاب پلک ها، آسم برونش، فارنژیت، تنبلی و همچنین برای افزایش ایمنی و به عنوان یک تونیک عمومی، مواد زیر توصیه می شود روزی ۳ بار ۳۰ دقیقه قبل از غذا با عسل مخلوط کرده و هر بار با یک قاشق چایخوری شیر گرم میل شود. دوره درمان ۳ هفته است، با ۱۰ روز استراحت، سپس دوره تکرار می شود.

ژل آلوئه ورا فروش در حجم عمده

ژل آلوئه ورا فروش در حجم عمده

ژل آلوئه ورا نه تنها معالجه می کند، بلکه زیبایی هم می بخشد: در مصر باستان اعتقاد بر این بود که باربادوس آزوای زیبایی خاصی به زن می بخشد. طبق افسانه های باستانی، ملکه کلئوپاترا با داروهایی که از آزوای درست می شد، زیبایی و جوانی خود را حفظ کرد. رساله های باستانی حاوی اطلاعاتی در مورد استفاده از آزوای برای مراقبت از پوست و مو است. ما به شما توصیه می کنیم از این دستور العمل های قدیمی استفاده کنید.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید