مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ژل آلوئه ورا کیلویی بهداشتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاک آلوئه ورا، آبیاری و کوددهیژل آبرسان آلوئه ورا حجم عمده
قیمت ژل آلوئه ورا

قیمت ژل آلوئه ورا با توجه به عوامل مختلف تعیین می گردد. یک کیلو آلوئه ورا بهداشتی تحت شرایط استاندارد به دست می آید.

ژل برگ گیاه آلوئه ورا هزاران سال است که برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. گیاهان آلوئه ورا گیاهان گرمسیری آبدار هستند که اعتقاد بر این است که فواید زیادی برای سلامتی دارند. این ژل بهداشتی به صورت کیلویی و عمده به فروش می رسد.

قیمت ژل آلوئه ورا کیلویی بهداشتی

خاک آلوئه ورا، آبیاری و کوددهی

خاک آلوئه ورا، آبیاری و کوددهی

برای اینکه ژل با کیفیت از گیاه به دست آید نیاز است گیاهی شاداب پرورش دهیم. بهترین خاک برای آلوئه ورا مغذی و متخلخل است، بنابراین توصیه می شود کمی ماسه یا پرلیت اضافه کنید.

همچنین برای گیاه مهم است که در خاکی با زهکشی خوب زندگی کند، زیرا گیاه مقاوم در برابر رطوبت نیست، اما به خاکی نیاز دارد که بتواند آب را تخلیه کند تا آب جمع نشود. از این نظر به داشتن گلدان پهن و کم عمق کمک می کند. اگر به دنبال گلدانی برای آلوئه ورا هستید، یکی از این ویژگی ها را برای یک گلدان کوچک و عمیق انتخاب کنید.

ما در مورد خاکی غنی از مواد مغذی صحبت می کردیم، بنابراین در میان آنها مراقبت از کمپوست آلوئه ورا جایگاه مهمی را به خود اختصاص می دهد. از هوموس کرم برای غنی سازی خاک و تامین مواد مغذی مورد نیاز گیاه برای زنده ماندن در شرایط بهینه استفاده کنید.

اگر گیاه برای تکمیل تصویر خوب به نظر نمی رسد، باید آبیاری را بررسی کنید. اگر آلوئه ورا رطوبت پسند نیست، آبیاری باید هر ۱۵ یا ۲۰ روز به صورت متناوب انجام شود تا از پوسیدگی گیاه جلوگیری شود. غیرمعمول، اما حتی در زمان آبیاری باقیمانده، سعی کنید این کار را با کمی آب انجام دهید و مستقیماً روی زمین بریزید تا به گیاه دست نزنید.

با مشاهده گیاهان می توانید آنها را آزمایش کنید و نتیجه را مشاهده کنید، زیرا اگر مشاهده کردید که برگ ها نازک و کمی چروک شده است، به این معنی است که باید آبیاری را کمی افزایش دهید زیرا آبی در گیاه وجود ندارد.

آلوئه ورا باید در مکانی با نور طبیعی زندگی کند، بنابراین اگر برگ ها قهوه ای هستند، سعی کنید گیاه را تغییر دهید تا بهترین نور را دریافت کنید، اما نه برای سوزاندن برگ ها. در برخی موارد، قرار گرفتن در سایه نیمه کارآمد است، به خصوص زمانی که خورشید بسیار قوی است.

در زمستان، گیاه باید در پناهگاه باشد، همچنین آلوئه ورا در برابر سرما یا دمای پایین مقاوم نیست. می توانید آن را در نزدیکی پنجره قرار دهید یا آن را به داخل منتقل کنید تا با پلاستیک یا چیزی مشابه از آن محافظت کنید.

ژل آبرسان آلوئه ورا حجم عمده

ژل آبرسان آلوئه ورا حجم عمده

ژل آبرسان آلوئه ورا می تواند مشکلات پوستی را برطرف کند. ژل موجود در برگ های گیاه آلوئه ورا برای درمان بسیاری از بیماری ها به صورت خوراکی و موضعی از جمله سوختگی، یبوست، خشکی پوست، درد و التهاب استفاده شده است. برای استفاده از ژل گیاه آلوئه باید برگ را بریده تا ژل داخل آن قرار گیرد.

برگ ها را بچینید برای بدست آوردن ژل آلوئه ورا از گیاه، یک یا دو برگ بیرونی بزرگ و سالم را که از پایین گیاه رشد می کنند، انتخاب کنید. برگها باید حداقل ۸ سانت باشد.

برگ های انتخاب شده باید ضخیم، سبز و نزدیک به زمین رشد کنند. اگر برگ ها خیلی کوچک هستند، نزدیک به خاک رشد نمی کنند یا همه به صورت عمودی در وسط گیاه رشد می کنند، گیاه را نباید حذف کرد زیرا هنوز بالغ نشده است. ژل آلوئه ورا در حجم عمده توزیع می گردد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید