مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت گلدان آلوئه ورا ارگانیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلوئه ورا ارگانیک چه مشخصاتی دارد؟مزایای استفاده از آلوئه ورا ارگانیکشرایط نگهداری آلوئه ورازمان تعویض گلدان آلوئه ورا ارگانیکنکاتی هنگام تعویض گلدان آلوئه وراارائه بهترین گلدان های آلوئه ورا ارگانیکبررسی نوسانات قیمت گلدان آلوئه ورا ارگانیک

در دنیا انواع مختلف گیاهان و گل ها وجود دارد و در کشور ما ایران نیز به دلیل شرایط آب و هوایی عالی و خاک حاصل خیزی که دارد انواع مختلف آن کشت و رشد می کند. یکی از این گل ها آلوئه ورا است که بسیار زیبا و پر خاصیت است.

گیاه آلوئه ورا گیاهی است هم برای زیبایی و پوست مناسب است و به همین دلیل از آن برای ساخت و تهیه ی انواع ژل و کرم و ماسک استفاده می کنند و هم خاصیت خوراکی دارد که برای درمان انواع بیماری ها مناسب و خوردن آن به همه ی افراد توصیه می شود.

الوئه ورا را هم می توان در باغچه کاشت هم در گلدان که نوع گلدانی آن برای نگهداری در آپارتمان ها بسیار مناسب بوده و فضای منزل و ساختمان را زیبا می سازد. قیمت گلدان آلوئه ورا ارگانیک بسته به اندازه و کیفیتشان متفاوت است.

قیمت گلدان آلوئه ورا ارگانیک

آلوئه ورا ارگانیک چه مشخصاتی دارد؟

آلوئه ورا ارگانیک چه مشخصاتی دارد؟در بین گل های باغچه ای و گل های آپارتمانی آلوئه ورا به عنوان گزینه ی مناسبی می تواند باشد زیرا هم خاصیت درمانی دارد و هم خوراکی است. شما با نگهداری آلوئه ورا در منزل می توانید هر زمانی بخواهید یکی از برگ های آن را جدا کنید و از وسط با چاقو برش دهید و مایع لزج بین آن را بر روی صورت و دست های خود بمالید زیرا خواص بسیاری برای شادابی و جوان سازی پوست دارد و هر گونه لک و جای زخم را از بین می برد.

به دلیل خواص فراوان این گیاه از آن برای ساختن انواع ژل، کرم، روغن و انواع کپسول استفاده می کنند وحتی نوع خوراکی هم دارد که بسیار خوشمزه است.

از جمله خواص این گیاه می توان به معالجه ی آسم و سو هاضمه، تصفیه ی خون، درمان اگزما، از بین برنده ی آلرژی، درمان انواع سرطان، ضد قارچ و ضد ویروس، کاهش دهنده ی قوی قند خون، تقویت کننده ی معده و کبد و خاصیت قاعده آوری آن نام برد.

از ماده ی داخلی این گیاه یا همان شیرابه های آن می توان برای از بین بردن ریزش مو استفاده کرد به این صورت که شیرابه ها را بر روی سر مالیده و به مدت ۱۵ دقیقه ماساژ دهیم و بعد با آب ولرم شستشو دهید.

بنابراین با توجه به مطالب بالا می توان نتیجه گرفت که استفاده آلوئه ورای ارگانیک مزیت های زیادی دارد و علاوه بر استفاده از شیرابه های آلوئه ورا خوردن آب آن نیز توصیه می شود و خواص زیادی هم دارد.

مزایای استفاده از آلوئه ورا ارگانیک

انواع مختلف گیاه آلوئه ورا در طبیعت وجود دارد که برخی از آن ها خواص درمانی و دارویی دارند ولی بعضی دیگر غیر درمانی هستند و تنها خاصیت زیبایی دارند. تفاوت این دو گونه به این صورت است که گیاه آلوئه ورای درمانی دارای برگ های پهن و سبز رنگ و گل های زرد است و برگ های آن ها ضخیم بوده و دارای تیغ هستند. ولی گونه ی غیر درمانی و تزئینی آن بر روی برگ هایش نقطه های خال خالی دارد و ضخامتش نسبت به نوع آلوئه ورای درمانی و خوراکی کمتر است رنگ گل آن نارجی بوده و گل برگ هایی که تازه رشد می کنند لک های سفید و زرد بر روی آن ها دارد و در فصل های بهار و تابستان رشد می کنند.

از جمله مزایای استفاده آلوئه ورا ارگانیک این است که از تمام قسمت های آن می توان بهره برد و محصولات مختلفی دارد مانند ژل آلوئه ورا، کرم آلوئه ورا، روغن آلوئه ورا، آب میوه های آلوئه ورا و کپسول آلوئه ورا که همه ی آن ها مزیت و خواص ویژه ی خودشان را دارند.

مزیت آلوئه ورا ارگانیک بسیار بی شمار است و امروزه برای بهره مندی از این گیاه به کاشت وسیع آن در گلخانه ها و باغ هایی با وسعت بالا پرداخته می شود تا به نحوه احسنت از این گیاه جادویی بهره برد. با کاشتن آن در داخل گلدان های مناسب می توانید در خانه و حیات منزل هم از این گیاه بهره مند شوید و خودتان به تکثیر این گیاه درمانی بپردازید و به نوعی یک ژل و کرم ارگانیک و خانگی را در منزلتان پرورش دهید. بهترین گلدان آلوئه ورا گلدانی است که اندکی از خود گل بزرگ تر بوده و ارتفاع نسبتا بلندی داشته باشد.

شرایط نگهداری آلوئه ورا

شرایط نگهداری آلوئه وراالوئه ورا بهترین درمان و بهترین محافظ برای پوست و مو به شمار می رود و زیبایی را تضمین می کند. این گیاه به عنوان معجزه ای برای درمان انواع بیماری ها به شمار می رود.

از گیاه آلوئه ورا هم به صورت موضعی و هم به صورت خوراکی استفاده می شود. از جمله خواص آلوئه ورا شامل:

 1. به دلیل اینکه آلوئه ورا خاصیت مرطوب کنندگی و خنک کنندگی دارد از آن برای درمان انواع سوختگی استفاده می شود به همین دلیل از شیرابه های آن برای درست کردن ژل ضد سوختگی استفادا می کنند و همینطور اگر دچار آفتاب سوختگی شدید می توانید در روز چند بار گیاه آلوئه ورا را به صورت خود بمالید.
 2. مصرف آلوئه ورا تسکین دهنده ی بیماری های معده بوده و نفخ دستگاه گوارش را بهبود می بخشند و ایجاد زخم در دستگاه گوارش هم جلوگیری می کنند.
 3. استفاده از خمیر دندان و دهان شویه ی آلوئه ورا می توانید به عنوان یک درمان طبیعی برای بهداشت دهان و دندان استفاده کرد.
 4. آلوئه ورا درمان بسیار موثر و عالی برای بر طرف کردن انواع آکنه است و جای جوش های قدیمی هم از بین می برد.
 5. اگر در قسمت مقعد دچار شکاف شده اید بهترین درمان برای آن استفاده از کرم آلوئه ورا می باشد زیرا به میزان زیادی درد و خونریزی در هنگام مدفوع و زخم را در مقعد از بین می برد.

به همین دلیل استفاده از انواع محصولات و حتی خود گیاه آلوئه ورا به همه ی افراد چه پیر و چه جوان توصیه می شود.

از جمله شرایط نگهداری آلوئه ورا این است که تعویض گلدان آلوئه ورا را هرگز فراموش نکنیم زیرا این گیاه به سرعت رشد می کند و به همین دلیل باید هر چند وقت یکبار گلدان آن را بزرگتر کنیم یا گیاه را تکثیر کرده و از گیاه مادر جدا کنیم و در گلدان دیگری بکاریم . البته باید مراقب باشیم که در هنگام برش و جدا کردن برگ های آن به خود گیاه اصلی صدمه ای وارد نشود و ریشه ی آن آسیب نبیند.

زمان تعویض گلدان آلوئه ورا ارگانیک

گیاه آلوئه ورا را می توانید در باغچه های خود بکارید یا با کاشتن آن در گلدان های مناسب در ساختمان و منزل خود هم نگهداری کنید. این نوع گیاهان معمولا خیلی راحت و سریع رشد می کنند و نسبت به گیاهان دیگر به تابش نور خورشید کمتری نیاز دارند. گیاه الوئه ورا در مکان های گرم بیشتر و بهتر رشد می کنند و به همین دلیل در فصل های سرد می توانید آن ها را به داخل منزل بیاورید.

این گیاه نیاز به آب یاری زیادی ندارد و کافی است که تنها یک بار در هفته آبیاری شوند. البته حتما باید دقت کنید که در زیر گلدان ها سوراخ هایی برای خارج شدن آب اضافی وجود داشته باشد.

زمان مناسب برای تعویض گلدان آلوئه ورا ارگانیک زمانی است که گیاه به اندازه کافی رشد کرده باشد و وقت تکثیر آن رسیده باشد.

این گیاه عمر طولانی دارد و در کل نگهداری آن شبیه به گیاه کاکتوس است و آن را معمولا با برگ های ضخیم و آبدارش می شناسند که شبیه به کوزه هستند.

نکاتی هنگام تعویض گلدان آلوئه ورا

نکاتی هنگام تعویض گلدان آلوئه وراآلوئه ورا جزئی از گیاهان آپارتمانی هم به شمار می رود و شرایط نگهداری و رشد مخصوص به خودش را دارد. این گیاه رشد سریعی داشته و ریشه های آن بسیار بلند هستند و به سرعت گسترش پیدا می کنند و نیاز دارند که هر یک یا هر دو سال گلدانشان را تعویض کنید تا از هم پیچیدن ریشه های آن جلوگیری شود.

نکاتی که در هنگام تعویض گلدان گیاه آلوئه ورا باید توجه شود این است که ظرف یا گلدانی که انتخاب می کنیم پهن باشد و خیلی عمیق نباشد و حتما در انتهای گلدان سوراخ هایی وجود داشته باشد تا آب اضافه از آن خارج شود و باعث پوسیده شدن و خراب شدن ریشه گیاه نشود در قسمت تهتانی گلدان باید مقداری شن برای زهکشی بهتر بریزیم و هرگز برای پر کردن گلدان هایمان نباید از خاک گلدان قبلی استفاده کنیم وحتما باید خاک تازه را در گلدان بریزیم.

در هنگام خارج کردن گل از داخل گلدان قبلی باید دقت کنیم که به ریشه ها آسیب وارد نشود و کاملا ریشه ها با خاک پوشانده شود. در کل گیاه آلوئه ورا را به سه صورت پاجوش و کاشت بذر و کاشت بافت تکثیر می کنند.

گیاه آلوئه ورا به دلیل خواص بسیار زیادی که برای سلامت انسان دارد مورد علاقه ی بسیاری از افراد است و با رعایت نکات بالا همه ی افراد می توانند این گیاه زیبا و پر فایده را در خانه های خود پرورش دهند و به صورت طبیعی از آن استفاده کنند. البته باید گفته شود که دو نوع آلوئه ورا وجود دارد نوع دارویی و خوراکی آن و نوع غیر درمانی آن که تنها برای تزئین از آن استفاده می کنند.

ارائه بهترین گلدان های آلوئه ورا ارگانیک

گیاه آلوئه ورا از آن دسته گیاهانی است که به سرعت رشد کرده و ریشه ی آن زیاد می شود به همین دلیل هر ۱ تا ۲ سال یکبار باید گلدان آن را برای تکثیر تعویض کرد. به طور کلی تکثیر این گیاه زیبا و پر خاصیت به سه روش صورت می گیرد.

 1. به روش پاجوش یا تقسیم بوته در این روش پاجوش هایی که اغلب هر ۶ ماه به اندازه ی ۱۰ عدد بر روی ریشه ها و لا به لای برگ های خشک شده رویش می کند را از برگ ها جدا کرده و عمل تکثیر را انجام می دهند.
 2. تکثیر به روش بذر که در این روش سرعت تولید گیاه پایین است و گیاهان به شکل مشابه و همسانی رشد نمی کنند و ظاهر آن ها با هم متفاوت است.
 3. در تکثیر به روش کشت بافت قسمت کوچکی از سلول های انتهایی در حال تکثیر گیاه کشت داده می شود و گیاه کاملی به دست می آید که کاملا مشابه همان گیاه اصلی بوده و سرعت تکثیر و رشد در این روش بالا است.

بعضی از خواص آلوئه ورا شامل این می شود که از شیره یا شیرابه های آلوئه ورا برای درمان سوختگی و جای آکنه و جوش و گزیدگی های حشره ها و حتی آفتاب سوختگی استفاده می شود. ژل این گیاه برای جوان سازی پوست بسیار مفید بوده و مالیدن آن بر روی مو باعث می شود که از ریزش آن جلوگیری شود و رشد بیشتر و سریع تری داشته باشد.

در این سایت و فروشگاه ارائه بهترین گلدان های آلوئه ورا ارگانیک صورت می گیرد و با مراجعه به آن می توانید خرید راحت و با کیفیتی داشته باشید.

بررسی نوسانات قیمت گلدان آلوئه ورا ارگانیک

بررسی نوسانات قیمت گلدان آلوئه ورا ارگانیکبهترین مکان برای پرورش گیاه آلوئه ورا مکان های گرم است این گیاه را می توان هم در خانه و هم در باغچه پرورش داد ولی گیاهی که در باغچه رشد می کند زیبایی بیشتری دارد و ساقه های آن هم بلندتر از گیاهی است که در خانه نگهداری می شود آلوئه ورایی که در باغ و محیط آزاد رشد می کند خاصیت گل دهی دارد ولی گیاه آپارتمانی فاقد گل است و گل نمی دهد.

از گیاه آلوئه ورا محصولات مختلفی تهیه می شود مانند:

 1. ژل آلوئه ورا که بسیار شفاف و سفت است و از قسمت های داخلی برگ گرفته می شود. از این ژل برای سفید کردن پوست، جلوگیری از آفتاب سوختگی و از بین بردن جای جوش و آکنه استفاده می شود.
 2. کرم آلوئه ورا که برای استفاده ی روزانه ی دست و صورت بسیار خوب بوده و سرشار از انواع ویتامین ها و روغن های طبیعی می باشد و برای پوست های خشک و آسیب دیده بسیار مناسب است. استفاده ی کرم آلوئه ورا به افرادی که بیماری اگزما دارند و از خارش و التهاب های پوستی رنج می برند توصیه می شود.
 3. روغن آلوئه ورا که بسیار برای پوست و مو مناسب است و ضد چروک بوده و جزو داروهای ترمیمی به شمار می رود.
 4. خوردن آلوئه ورا که نوشیدنی بی رنگی است و برای انواع بیماری های گوارشی مناسب بوده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند به همین دلیل خوردن آن به افرادی که سرما خوردند یا دچار آلرژی و انفولانزا شده اند بسیار توصیه می شود و حتی خوردن آن برای افراد دارای دیابت هم مشکلی ایجاد نمی کند.
 5. کپسول آلوئه ورا که در اکثر عطاری ها به فروش می رسد و خواص درمانی بالایی هم دارد.

برای بررسی نوسانات قیمت گلدان آلوئه ورا ارگانیک می توانید به  سایت مورد نظر مراجعه کرده و قیمت های به روز و مناسب را مشاهده کنید.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *