مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید برگ آلوئه ورا خوراکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

۹ فایده شگفت انگیز برگ آلوئه ورافروشگاه تخصصی برگ آلوئه ورا خوراکی اصل
برگ آلوئه ورا خوراکی

برگ آلوئه ورا خوراکی حاوی مواد مغذی از جمله اسیدآمینه های ضروری است. اسیدهای آمینه عناصر حیاتی برای بدن انسان هستند. ۸ مورد از ۲۲ اسید آمینه مورد نیاز انسان نمی توانند در بدن تولید شوند، آنها باید از خارج تأمین شوند.

۷ مورد از این ۸ اسید آمینه اصلی در آلوئه ورا وجود دارد. مرکز خرید آلوئه ورا برگهای دارویی، خوراکی و خوش طعم عرضه می کند.

مرکز خرید برگ آلوئه ورا خوراکی

۹ فایده شگفت انگیز برگ آلوئه ورا

۵ فایده شگفت انگیز برگ آلوئه ورا

در این مطلب می خواهیم در مورد ۵ فایده شگفت انگیز برگ های آلوئه ورا صحبت کنیم. این فواید موجب شده است تا از آلوئه با نام گیاه دارویی یاد شود. این ۵ فایده عبارتند از:

۱- ساپونین:

این ماده موجود در آلوئه خاصیت ضد عفونی کننده در برابر میکروب ها دارد و در برگ آلوئه ورا خوراکی یافت می شود.

۲- آنتراكينونها:

مهم ترین ۱۲ آنتروكينون موجود در شيره گياهان آلوين و امودين است. به جز خواص میکروب و ویروس کشی ، یک مسکن قدرتمند است. همچنین خاصیت ملین (نرم کننده روده) دارد.

باربالوین، ازوباربالوئین دارای اثرات ضد درد و آنتی بیوتیک هستند. آنترانول، آنتراسن و اسید آلوتیک اثرات آنتی بیوتیکی بدون عوارض جانبی از خود نشان می دهند. آلوئه ایمودین دارای اثر ضد باکتری و نرم کننده روده است.

استر اسید کوینامیک تسکین دهنده درد و بی حس کننده است و همچنین به تجزیه بافت مرده کمک می کند. اسید کریزوفانیک به عنوان کشنده قارچ های پوست عمل می کند. روغن اثیری مسکن و تسکین دهنده درد (آرام بخش) است. Rezistannol دارای خواص ضد باکتری است.

۳- ویتامین ها:

ویتامین A (بتاکاروتن)، ویتامین B1 (تیامین)، ویتامین. B2 (ریبوفلاوین)، Vit. B3 (نیاسین)، Vit. B6 (پیریدوکسین)، ویتامین B12، کولین، ویتامین C  ،Vit. E حاوی اسید فولیک است. هر یک از این ویتامین ها در کار بدن و در تولید برخی از مواد مهم نقش مهمی دارند.

ترکیب ویتامین های B3  B6 و B12 با مواد معدنی مانند روی، منگنز و کروم که ساختار آلوئه نیز دارند، بر عملکرد مغز تأثیر مثبت دارد. تمام این ویتامین ها برای سلامت عمومی بدن لازم هستند و بسیاری از این ویتامین ها در تولید آنزیم های مختلف نقش دارند.

۴- آنزیم ها:

آلوئه ورا حاوی آنزیم هایی مانند فسفاتاز، آمیلاز، برادی کینیناز، کاتالاز، سلولاز، کراتین، فسفوکیناز، لیپاز، پروتئولیتاز است. بسیاری از این آنزیم ها در هضم غذا نقش دارند.

۵- مواد معدنی:

مهمترین بیش از ۲۰ ماده معدنی موجود در آلوئه ورا عبارتند از: کلسیم، کروم، مس، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم، سلنیوم، سدیم و روی. بیشتر مواد معدنی برای عملکرد سیستم های آنزیمی مورد نیاز است.

برگ آلوئه ورا خوراکی

۶- قندها:

آلوئه ورا هم حاوی مونوساکاریدها مانند گلوکز و فروکتوز و هم پلی ساکاریدهایی مانند Acemannan است. Acemannan که تقریباً ۹۰٪ از پلی ساکاریدهای موجود در ژل آلوئه ورا تازه را تشکیل می دهد ، در تقویت سیستم ایمنی نقش مهمی دارد و همچنین در برابر ویروس ها نیز موثر است.

این ماده تولید سلول های تومور و گلبول های سفید خون را که در مبارزه با عفونت نقش دارند افزایش می دهد. نشان داده شده است که افزایش گلبول های سفید خون باعث تسریع در ترمیم زخم می شود.

۷- استروئیدها:

مهمترین استروئیدهای گیاهی موجود در آلوئه ورا کلسترول، کامپسترول، ß-سیستوسترول و لوپئول هستند. اینها عوامل مهم ضد التهابی هستند. علاوه بر این، لوپول دارای خاصیت ضد عفونی کننده (میکروب کش) و تسکین دهنده درد است.

۸- اسید سالیسیلیک:

سالیسیلیک اسید که همان ساختار شیمیایی آسپرین را دارد ، محصولی از بین برنده آلوئین موجود در مایع آلوئه است. این خاصیت ضد باکتری و ضد التهابی دارد.

۹- اسیدهای آمینه:

علاوه بر این ، ۱۱ مورد از ۱۴ آمینو اسید دیگر مورد نیاز بدن ما در آلوئه ورا وجود دارد.

فروشگاه تخصصی برگ آلوئه ورا خوراکی اصل

فروشگاه تخصصی برگ آلوئه ورا خوراکی اصل

فروشگاه تخصصی برگ آلوئه ورا خدمات خود را به سراسر کشور ارائه می کند. برگ خوراکی اصل مصارف بالایی دارد، در شرایط طبیعی رشد می کند و در قیمتهای مناسب به فروش می رسد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *