مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید پودر آلوئه ورا بسته بندی تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

پوست سفید با فراورده آلوئه ورافروش پودر آلوئه ورا سفید صادراتی
پودر آلوئه ورا

اگر می خواهید صورت خود را با پودر آلوئه ورا فعال انجام دهید، این پودر را می توانید از مرکز خرید اینترنتی در بسته بندی های تازه بیابید.

با مخلوط کردن این پودر با مواد طبیعی می توانید صورت را در خانه سفید کنید. برای انجام این کار در عرض ۱۵ دقیقه، باید مراحل خاصی را دنبال کنید و پس از آن چهره درخشان به دست می آورید.

مرکز خرید پودر آلوئه ورا بسته بندی تازه

پوست سفید با فراورده آلوئه ورا

پوست سفید با پودر آلوئه ورا

می توانید پودر ژل آلوئه ورا را که از فراورده ها اصلی این گیاه است، را از بازار خریداری کنید. اگر با استفاده از ژل آلوئه ورا به طور مستقیم روی پوست مشکل پوستی دارید، سپس آن را با آب مخلوط کنید و سپس روی صورت بمالید تا رنگ آن سفید شود. به این ترتیب مشکلی نخواهید داشت. پودر ذغال را در پودر ژل آلوئه ورا مخلوط کرده و صورت را با این مخلوط تمیز کنید.

مرطوب سازی صورت نیز پس از پاک سازی صورت لازم است. به همین دلیل گردش خون صورت خوب می شود. می توانید کرم مرطوب کننده خانگی را در منزل و با پودر آلوئه تهیه کنید.

فروش پودر آلوئه ورا سفید صادراتی

فروش پودر آلوئه ورا سفید صادراتی

فروش پودر آلوئه ورا سفید صادراتی در انواع مختلف انجام می گیرد. منشا آلوئه ورا به طور قطعی شناخته نشده است. این گیاه به لطف دریانوردان و کاوشگران در سراسر جهان گسترش یافته است. به همین دلیل امروزه می توان آن را در بسیاری از نقاط مانند جنوب مدیترانه، آسیا، هند، آمریکای جنوبی و همچنین آفریقا یافت. گیاه آلوئه ورا ۳۲۰ گونه دارد، اما فقط آلوئه باربادنسیس برای اهداف دارویی مناسب است. آلوئه ورا “گیاه سوزاننده” نیز نامیده می شود زیرا می تواند در آب و هوای بسیار گرم که چندین ماه باران وجود ندارد وجود داشته باشد.

اگرچه این گیاه نوعی کاکتوس به نظر می رسد، اما از گروه Affodil خانواده Asphodelic است و با کاکتوس ها ارتباط ندارد.

گیاهان آلوئه ورا معمولاً در دامنه کوهپایه ها گروه متراکمی تشکیل می دهند. برگهای سبز – که طول آنها می تواند تا ۵۰ سانتی متر رشد کند – به شکل گل رز هستند و در اطراف دامنه قرار دارند. برگها یک سطح صاف و لبه های دندانه دار دارند. در طول گلدهی ، گیاه شاخه هایی به طول ۶۰ تا ۹۰ سانتی متر با گلهایی از زرد تا قرمز بیرون می اندازد.

پودر آلوئه ورا تقریباً حاوی ۲۲۰ ماده فعال مانند ویتامین ها، آنزیم ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و پلی ساکاریدها هستند. در میان پلی ساکاریدها، استمنان قابل ذکر است، که به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. این ماده در دوران بلوغ نیز توسط بدن انسان تولید می شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید