مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید پودر آلوئه ورا در گیلان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نگهداری از آلوئه ورا درجه یکفروش پودر آلوئه ورا بسته بندی با کیفیت
پودر آلوئه ورا

پودر آلوئه ورا را از مرکز خرید اصلی تهیه نمایید. این پودر از برگهای درجه یک آلوئه به دست می آید.  لکه های قهوه ای خشک روی برگ ها می تواند در اثر آفتاب سوختگی ایجاد شود، به خصوص اگر گیاه بلافاصله پس از آبیاری در معرض نور خورشید قرار گیرد.

دلیل تاب خوردن برگ آبیاری زیاد به خصوص در شرایط سرد است. خرید پودر آلوئه ورا در استان گیلان امکان پذیر است.

مرکز خرید پودر آلوئه ورا در گیلان

نگهداری از آلوئه ورا درجه یک

نگهداری از آلوئه ورا درجه یک

نگهداری از آلوئه ورا درجه یک کمی دقت می خواهد. این گیاه تحت نور زیاد، رنگ قرمز روی برگ ها ظاهر می شود و وقتی در سایه رشد می کنند، برگ ها محو می شوند. برگ های رنگ پریده نشان دهنده کمبود نور است – گیاه را به مکان روشن تری منتقل کنید. گونه های بلند با افزایش سن برگ های پایینی خود را از دست می دهند و جذابیت کمتری پیدا می کنند. سر این گیاهان پس از خشک شدن در ماسه مرطوب بریده شده و ریشه می زنند.

برش را می توان با زغال سنگ خرد شده پاشید. همچنین در حین پیوند، می توان نمونه های بزرگ را به سادگی در زمین دفن کرد تا تنه در پایه قابل مشاهده نباشد. آلوئه با آبیاری زیاد در فصل سرد به راحتی پوسیده می شود. نگهداری از گیاهان پوسیده بسیار دشوار است – کوتاه کردن قلمه های رویی یا برگ دار آسان تر خواهد بود.

لقاح در فصل بهار و پاییز هر دو هفته یک بار در فصل رشد کود با نصف غلظت داده می شود. در پاییز و زمستان، زمانی که گیاه در حال استراحت است، تغذیه انجام نمی شود. به یاد داشته باشید که آلوئه متعلق به آب آبدار است و رطوبت و مواد مغذی زیادی را در برگ های ضخیم حفظ می کند. اگر قصد دارید از آب آلوئه برای اهداف دارویی استفاده کنید، البته، ارزش آن را دارد که فقط از پانسمان ارگانیک استفاده کنید.

کود فقط روی خاک مرطوب – پس از آبیاری – اعمال می شود. اگر محلول غذایی روی یک بستر خشک به ریشه ها برسد، می تواند باعث سوختگی شود. ۱٫۱۰ گلدهی شکوفه دادن آلوئه یک پدیده بسیار نادر در فرهنگ است، گلدهی فقط با یک منبع نور خوب اتفاق می افتد.

آلوئه نیازی به مراقبت ندارد، برای مبتدیان مناسب است. مهم است که زهکشی خوب و آفتاب کافی برای آنها فراهم شود. پس از گلدهی، دمگل ها و برگ های پیر را به موقع جدا کنید.

فروش پودر آلوئه ورا بسته بندی با کیفیت

فروش پودر آلوئه ورا بسته بندی با کیفیت

فروش پودر آلوئه ورا در وزنها و بسته بندی های متنوع و با درجه کیفی بالا تهیه می شود. پودر با کیفیت دارای رنگ، طعم، بو و خواص بی نظیری است.

اغلب برای رشد خوب نیاز به حمایت دارد. با استفاده از یک پناهگاه در برابر باران، گیاهان را در ماه های گرمتر به هوای تازه ببرید. برخی از گونه های قد بلند برای ایجاد یک گیاه فشرده و زیبا یا تکیه گاه برای رشد عمودی نیاز به خرج کردن دارند. ساقه های بلند را در بهار قطع می کنند و با شروع رشد جدید، برگ های قدیمی و خشک به موقع حذف می شوند. به مرور زمان برگ ها را با یک اسفنج کمی مرطوب پاک کنید تا گرد و غبار پاک شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *