مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور کشت پاجوش آلوئه ورا طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آموزش کاشت و فروش آلوئه وراچگونگی مراقبت از گیاه آلوئه ورافروش پاجوش آلوئه ورا طبیعی
پاجوش آلوئه ورا طبیعی

پاجوش آلوئه ورا طبیعی می تواند مزرعه یا گلخانه ما را پر از برگ آلوئه ورا با کیفیت کند. این پاجوشها تاکنون بهترین وسیله برای احداث محل پرورش آلوئه ورا به شمار می روند.

مشاور کشت گیاه آلوئه ورا در شرکت آلووراکو با شیوه ای آسان نحو کشت این گیاه مغذی را به تمامی علاقه مندان آموزش می دهد. با داشتن حتی ۷۰۰ متر تا ۱ هکتار زمین و آب کافی می توان به راحتی این گیاه را تکثیر کرد.

مشاور کشت گیاه آلوئه ورا

آموزش کاشت و فروش آلوئه ورا

خرید تضمینی آلوئه ورا از کشاورزان و گلخانه داران موجب شده تا فروش این گیاه به راحتی انجام شود. کاشت آلوئه ورا نیاز به آموزش چندانی ندارد و تنها کافی است پاجوشها را در خاک ماسه ای قرار دهید.

در صورت نیاز مشاورین شرکت آلووراکو فایل آموزش کشت آلوئه ورا را در اختیارتان قرار خواهند داد. آلوئه ورا را می توان به صورت ژل، پودر و لاتکس فرآوری کرد و به فروش رساند.

چگونگی مراقبت از گیاه آلوئه ورا

چگونگی مراقبت از گیاه آلوئه ورا

در این بخش به چگونگی مراقبت از گیاه آلوئه ورا خواهیم پرداخت. در صورت عدم رسیدگی نامناسب احتمال ایجاد برگهایی زرد، قهوه ای و نازک وجود دارد.

برگ آلوئه ورا به دلیل آبیاری زیاد زرد می شوند، در این حالت آبیاری را قطع کنید و برگهایی را که شروع به پوسیدگی کرده اند را قطع نمایید.

اگر برگ های گیاه آلوئه ورا نازک و صاف نباشد، به این معنی است که آب کمتری به گیاه رسیده است، می توانید آبیاری را افزایش دهید تا به حالت طبیعی برگردد.

اگر برگها شروع به قهوه ای شدن کنند، این نشان می دهد که گیاه در معرض نور شدید خورشید قرار گرفته است. گیاه را به یک منطقه سایه دار منتقل کنید، یا اگر در مزرعه است، از سایبان استفاده کنید.

اگر برگها کج باشند، به این معنی است که آنها به نور خورشید احتیاج دارند. به طور معمول، برگهای آلوئه ورا به صورت قائم بلند می شوند. کج بودن برگها طبیعی نیست. شما باید آن را به محل آفتابی منتقل کنید.

فروش پاجوش آلوئه ورا طبیعی

فروش پاجوش آلوئه ورا طبیعی

پاجوش آلوئه ورا در ابتدا بسیار کوچک هست. بهتر است پاجوشها برای ریشه زایی در آب قرار گیرند و سپس در خاک با زهکشی بالا کاشته شوند. فروش پاجوش آلوئه ورا به صورت عمده و قیمتهای استثنائی صورت می گیرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید