مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش آلوئه ورا در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

برگ گیاه آلوورا چیست؟استفاده چهره های مشهور از آلوئه وراتاریخچه استفاده از آلوورادرباره کلمه آلوئه وراجایی که آلوئه ورا رشد می کندفروش برگ آلوورا درمانی در شیراز
فروش آلوورا در شیراز

فروش آلوورا در شیراز توسط نمایندگی اصلی انجام می شود. این گیاه با مقاومت بسیار در برابر کم آبی معروف شده است. زمان زیادی برای مراقبت از گیاهان را ندارید، مشکلی نیست آلوئه مانند سایر ساکولنت ها زنده و سالم می ماند زیرا به محافظت چندانی احتیاج ندارد. برگهای رسیده و پر از ژل گیاه بعد از اینکه  به بلوغ رسیدند، به فروش می رسند. نمایندگی شیراز بهترین محصولات را ارائه می کند.

برگ گیاه آلوورا چیست؟

برگ گیاه آلوورا چیست؟

برای درک عمیق تر تاریخچه گیاه، نحوه کشت آن و آنچه ممکن است در مورد آلوئه ورا در مدرسه طبیعت یاد بگیرید، به مطالعه ادامه دهید.

آیا می دانید برگ آلوئه ورا دو قسمت دارد؟ ژل و لاتکس. ژل همان چیزی است که اکثر مردم با آن آشنا هستند. این مایع بی بو و شفاف در داخلی ترین قسمت برگ است. لاتکس هنگام برش برگ، تراوش می شود. این ماده رنگ زرد و طعم تلخی دارد. برای مصرف، ژل ایمن ترین قسمت گیاه است. لاتکس خاصیت ملین دارد و به هیچ عنوان مصرف زیاد آن توصیه نمی شود.

استفاده چهره های مشهور از آلوئه ورا

استفاده چهره های مشهور از آلوئه ورا

از کلئوپاترا تا کریستوفر کلمب، برخی از مشهورترین چهره های تاریخ به دلیل خواص درمانی خود به آلوئه ورا اعتماد می کردند. گاهی اوقات به عنوان “گیاه سوزان” ، “سوسن کویر” یا “گیاه جادویی” نامیده می شود، آلوئه ورا به احتمال زیاد از سودان سرچشمه گرفته است.

تمدن های باستان سرانجام این گیاه را به منطقه مدیترانه و دیگر آب و هوای گرم در سراسر جهان آوردند.

تاریخچه استفاده از آلوورا

تاریخچه استفاده از آلوورا

۲۱۰۰ سال قبل از میلاد مزایای آلوئه ورا در کتیبه ای در بین النهرین ثبت شده است. ۱۵۵۰ قبل از میلاد شرح اهداف دارویی آلوئه ورا مستند شده است. یک متن مصری نحوه استفاده از آلوئه ورا را برای استفاده داخلی و خارجی نشان می دهد.

دهه ۷۰ میلادی یونانی ها از آلوئه ورا برای درمان زخم ها، ریزش مو و سایر موارد استفاده می کردند. ۱۶۵۵ اولین بار آلوئه ورا در زبان انگلیسی در رساله پزشکی جان گودیو یاد می شود.

۱۸۲۰ میلادی مرکز داروسازی ایالات متحده می گوید از آلوئه ورا می توان برای محافظت از پوست استفاده کرد. دهه ۱۹۳۰ از آلوئه ورا برای درمان درماتیت اشعه استفاده شد. امروزه آلوئه ورا معمولاً در بسیاری از کشورها برای مصارف موضعی و داخلی استفاده می شود.

درباره کلمه آلوئه ورا

آلوئه ورا باربادنیس فقط یکی از ۴۰۰ گونه آلوئه است. آلوئه از کلمه عربی “alloeh” (ماده درخشان، تلخ) و “vera” به معنای واقعی در لاتین تشکیل شده است.

جایی که آلوئه ورا رشد می کند

جایی که آلوئه ورا رشد می کند

تقریباً در هر مکانی در داخل خانه، مزرعه و … رشد می کند، می توان آلوئه ورا را در مناطق مختلف جهان در جنوب غربی ایالات متحده، جنوب شرقی آسیا، باهاما، مکزیک، آمریکای مرکزی، هند غربی، چین، ایران و … تکثیر کرد.

فروش برگ آلوورا درمانی در شیراز

فروش برگ آلوورا درمانی در شیراز

فروش آلوئه ورا بیشتر با هدف درمانی و بهداشتی انجام می شود. آلوئه ورا بخشی از خانواده گیاهان دارویی هستند. نوعی گیاه با سیستم های ریشه ای کم عمق و پیچیده که امکان جذب سریع آب را فراهم می کند. ساکولنت ها می توانند آب را برای مدت زمان طولانی ذخیره کنند و این آب گیاه را به راحتی تغذیه می کند.

ساکولنت ها به مقاومت بالا معروف هستند و توانایی ترمیم منحصر به فردی دارند. در صورت آسیب دیدن، برگ های آبدار با استفاده از ژل داخلی خود برش یا زخم را می بندند. رشد برگ از پایه گیاه با وجود آسیب دیدگی ادامه خواهد داشت.

آلوئه ورا دیگر در طبیعت رشد نمی کند. گیاه باستانی باید کشت گردد. اغلب آن را درون گلدان، روی طاقچه، یا حیاط جلوی یک خانه پیدا خواهید کرد. فروش آلوورا در شیراز به صورت عمده، موجب شده تا صنایع دیگر مواد اولیه مرغوب را در قیمتهای ارزان، تهیه نمایند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید