مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پاجوش صادراتی آلوئه ورا به چین

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایز بندی پاجوش آلوئه وراگیاه آلوئه ورا کجا رشد می کند؟صادرات پاجوش آلوئه ورا به چین
پاجوش صادراتی آلوئه ورا

پاجوش صادراتی آلوئه ورا باید از نوع مرغوب باشد تا بتواند به گیاه مادری مرغوب تبدیل شود. شرکت آلووراکو پاجوشهایی با درجه کیفیت بالا صادر می کند.

صادرات محصول در بسته بندی های متنوع و ویژه انجام می گیرد تا طی مسیر طولانی هیچ آسیبی به محصول وارد نشود. پاجوش آلوئه ورا به کشورهای مختلفی از جمله چین و سایر کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی به صورت عمده صادر می شود.

پاجوش صادراتی آلوئه ورا به چین

سایز بندی پاجوش آلوئه ورا

در این بحث به سایز بندی پاجوش آلوئه ورا خواهیم پرداخت. پاجوش آلوئه ورا از سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ ارائه می شود. به طور کلی اندازه های بین ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر می تواند برای کشت مناسب باشند. به طبع هر چه اندازه پاجوش بزرگتر باشد، از قیمت نسبت به سابز کوچکتر نیاز به هزینه بیشتری خواهد داشت.

پاجوشها را بعد از سفارش در بستر مناسبی بکارید تا تبدیل به بوته آلوئه ورا قیمتی و دارویی شود.  این بوته زمان ماندگاری بالایی دارند و بعد از تماس با آب ریشه زایی می کنند و بزرگتر می شوند.

گیاه آلوئه ورا کجا رشد می کند؟

گیاه آلوئه ورا کجا رشد می کند؟

آیا می دانید گیاه آلوئه ورا کجا رشد می کند؟ آب و هوای ایده آل برای رشد گیاه آلوئه ورا نواحی مدیترانه ای، اژه ای، آناتولی مرکزی و مرمره است.

با این حال، زیستگاه ایده آل مناطقی هستند که زمستان های معتدلی داشته باشند. به طور معمول دمای مورد نیاز بین ۱۵ تا ۲۸ درجه سانتیگراد است.

اگر در منطقه ای هستید که این شرایط را به طور طبیعی وجود دارد، خوش شانس هستید. اما در هر صورت با نصب انواع گلخانه ها می توانید چنین فضایی را برای خود ایجاد کنید.

صادرات پاجوش آلوئه ورا به چین

صادرات پاجوش آلوئه ورا به چین

یکی از مواردی که برای داشتن مزرعه یا گلخانه آلوئه ورا الزامی است، تهیه پاجوش هایی مرغوب و درجه یک است. شرکت آلووراکو در جهت افزایش کشت گیاه آلوئه ورا، پاجوش گیاه را به چین و سایر نواحی جهان صادرات می کند تا افراد بیشتری از مزایای این گیاه بهره ببرند. پاجوش صادراتی آلوئه ورا در بسته بندی های متنوع عرضه می شود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید