مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده برگ آلوئه ورا صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برگ آلوئه ورا خوبعمده فروشی برگ آلوئه ورا صادراتی

آلوئه ورا جزو گیاهانی می باشد که به صورت عمده در مناطق خشک رشد می کند از این رو اقلیم نیمه خشک ایران بسیار مساعد برای کشت و پرورش این گیاه دارویی می باشد. امروزه صادرات آلوورا، ارز آوری زیادی برای کشور ایران داشته است. برگ آلوئه ورا صادراتی باید تازه و سالم و طبق شرایط استاندارد بسته بندی شده باشد تا از بازار پسندی این محصول کاسته نشود.

پخش عمده برگ آلوئه ورا صادراتی

مشخصات برگ آلوئه ورا خوب

مشخصات برگ آلوئه ورا خوب برگ های آلوئه ورا با نام های صبر زرد یا تلخ نیز در بازار شناخته می شوند. این محصول از دیرباز هم به عنوان گیاه تزیینی و هم به عنوان گیاه دارویی کاشت شده است. امروزه آلوئه ورا به علت خواص درمانی بسیار زیاد، به سرعت برای مردم جهان شناخته شده است. از مشخصات برگ آلوئه ورا درجه یک می توان گفت که باید دارای برگ های ضخیم، پوست گوشتی آبدار و بدون آفات و قارچ زدگی باشد.

ژله شفاف و سختی از قسمت داخلی برگ های آلوئه ورا ترشح می شود که برای مصارف گوناگون همچون آرایشی و بهداشتی، دارویی، آبمیوه و کمپوت، ژله و بسیاری دیگر از صنایع به کار می رود. گونه صبر زرد آلوئه ورا بیشتر در سیستان و بلوچستان پرورش می یابد و به دو صورت به بازار عرضه می شود. نوع اول آن شفاف و نوع دوم کدر و جگری می باشد. نوع شفاف رنگ قرمز یاقوتی دارد و مرغوب تر از نوع کدر می باشد.

تمامی گونه های آلوئه ورا از نوع خوراکی نمی باشند و از این رو قبل از خرید باید انواع مختلف این گیاه را شناخت‌. از عصاره یا شیره آلوئه ورا برای تهیه ژل های آبرسان پوستی، مرطوب کننده ها و حتی برای تهیه کرم های سوختگی و ضد آفتاب نیز استفاده می شود که میزان تقاضا زیادی در بازار دارند.

در صورتی که این گیاه به صورت برگ تازه در منزل مورد استفاده قرار گیرد، مدت زمان آن پس از استخراج شیره حداقل ۳ الی ۴ روز می باشد و با گذشت زمان آلودگی های محیط را به خود جذب کرده و خواص درمانی خود را از دست می دهد.

عمده فروشی برگ آلوئه ورا صادراتی

عمده فروشی برگ آلوئه ورا صادراتی گیاه آلوئه ورا با انواع مختلفی در بازار موجود می باشند. این محصول ممکن است پس از برداشت بلافاصله ژل آن در محیطی بهداشتی استخراج شده و و توسط کانتینر های یخچال دار به کارخانه های فرآوری این محصول منتقل گردد. یا ممکن است برگ های آلوئه ورا به صورت تکی و عمده، بسته بندی و بازار عرضه شوند.

این مرکز فروش، برگ آلوورا عمده را در بسته بندی های بهداشتی از طریق این سایت در بازارهای داخلی و خارجی توزیع می کند تا نیاز مردم به این گیاه دارویی تامین گردد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید