مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر خالص عصاره جوانی آلوئه ورا ۶۰ گرمی

مکنده های ریشه در پایه گیاهان قدیمی آلوئه تشکیل می شوند. آنها به سادگی در حین پیوند با دقت جدا می شوند و در ظروف جداگانه رسوب می کنند.

برای تکثیر آلوئه توسط دانه ها ، شما به یک گلخانه با گرمایش پایین و یک لامپ فلورسنت نیاز دارید. گرمایش برای اطمینان از دمای ثابت ۲۵+ درجه سانتیگراد – ۳۰ درجه سانتیگراد ضروری است بذرها ۱٫۵ سانتی متر از یکدیگر چیده شده و کمی به زمین فشار داده می شوند. بالا با یک لایه نازک شن و ماسه خشک پوشانده شده است. خاک باید همیشه کمی مرطوب باشد ، اما خیلی مرطوب نباشد. نهال در ۲-۳ روز ظاهر می شود.

بهترین زمان برای پیوند اوایل ماه مارس است. در این زمان ، گیاه شروع به رشد فعال می کند. بنابراین ریشه یابی در مکان جدید بسیار آسان و سریع است. آلوئه با روش حمل و نقل پیوند می شود. برای انجام این کار ، با احتیاط از گلدان قدیمی خارج شده و همراه با یک تکه زمین ، به گلدان جدید و جادارتری منتقل می شود.

در انتخاب گلدان بهتر است ظروف سفالی را انتخاب کنید ، زیرا رطوبت را به خوبی جذب می کند. علاوه بر این ، پیش نیاز این است که گلدان باید پهن باشد ، اما نیازی به عمیق بودن آن نیست. عرض گلدان باعث می شود که سیستم ریشه هنگام رشد احساس راحتی کند و برگها شکسته نشوند. یک لایه زهکشی با ارتفاع حداقل ۳ سانتی متر باید در پایین گلدان قرار گیرد عملکرد اصلی آن محافظت در برابر رکود رطوبت است. هنگام کاشت ، آلوئه باید به خوبی محکم شود تا از پر کردن گلدان جلوگیری شود.

آلوئه جوان سالانه پیوند می شود، بزرگسالان – پس از ۲-۳ سال در صورت لزوم.

به دلیل انبوه برگها و ساقه ناکافی کافی ، گیاه با افزایش سن به حمایت نیاز دارد. در شرایط طبیعی ، آلوئه در خاک های سنگی کم ترکیب و کمی اسیدی رشد می کند. او هنگام رشد در خانه به همان خاک نیاز دارد. بهتر است یک بستر مخصوص برای پرورش گیاهان ساکولنت تهیه کنید و یا خود آن را از زمین چمن ، خاک برگ و ماسه به نسبت ۲: ۱: ۱ ترکیب کنید.

 

گیاه در دمای طبیعی اتاق رشد و نمو می کند. در صورت امکان ، در تابستان می توان آن را در هوای آزاد بیرون آورد و در سایه درختان قرار داد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید