مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر چاقی و اشتها آور آلوئه ورا – فروشگاه اینترنتی

فن آوری کشاورزی کشت
برای رشد طبیعی، گیاه به نور روشن ، اما پراکنده نیاز دارد. بنابراین ، گلدان با آن بهتر است روی پنجره های جهت جنوب شرقی یا جنوب غربی قرار گیرد. در روزهای گرم تابستان ، آلوئه باید از نور مستقیم خورشید محافظت شود.
به طوری که در زمستان رشد گیاه متوقف نمی شود ، باید آن را تکمیل کرد ، برای این ، از لامپهای فلورسنت معمولی استفاده می شود. طول ساعات روشنایی روز هنگام روشنایی تکمیلی باید حداقل ۱۲ ساعت باشد.
آلوئه خشکی را به خوبی تحمل می کند ، بنابراین نیازی به آبیاری مکرر ندارد. در تابستان ، آبیاری ۱-۲ بار در هفته ، در زمستان – یک بار در ماه انجام می شود. اطمینان از خشک شدن لخته در بین آبیاری بسیار مهم است تا آب در ظرف گلدان راکد نشود. هنگام آبیاری ، آب نباید از برگها به دهانه خروجی بیفتد ، تا فرآیندهای پوسیدگی ایجاد نشود. یک راه عالی برای آب از طریق پالت است. آب باید در دمای اتاق باشد ؛ از سرما ، گیاه برگ های خود را می ریزد. غرقاب شدن در خاک را تحمل نمی کند.
در خانه ، آلوئه بسیار آهسته رشد می کند.
دوره خاموش از اکتبر تا دسامبر است. در نگهداری از اتاق، گل در پایان زمستان اتفاق می افتد، اما گل ها ، به طور معمول، نمی رسند.
آلوئه را می توان با بذر ، قلمه و قلمه آپیکال ، یک برگ کامل جداگانه و جدا شدن فرزندان پایه تکثیر کرد.
ازدیاد قلمه معروف ترین روش است. در بهار قلمه هایی به طول ۱۰-۱۵ سانتی متر از یک گیاه سالم بریده می شود ، که قبل از کاشت به مدت ۲۴ ساعت در یک مکان خشک و گرم خشک می شود (شاخه ها را با ذغال سنگ خرد شده پاشیده می شود). قلمه ها در خاک ماسه ای با فاصله حدود ۴ سانتی متر از یکدیگر و ۱ سانتی متر عمق کاشته می شوند. آنها را به میزان متوسط آبیاری کنید. یک هفته پس از ظهور ریشه ، قلمه ها را در کاسه های کم عمق ، در خاک معمولی می کارند.
ریشه در ظروف آب دارد. قلمه های آپیکالی بریده شده گیاهان مادر در ظرفی پر از آب قرار می گیرند. وقتی چندین ریشه روی قلمه ها ایجاد می شود ، آنها پیوند می شوند.
هنگام تکثیر توسط یک برگ ، برگ کاملا از ساقه قاعده جدا شده و به مکانی سایه دار برداشته می شود تا خشک شود. پس از آن ، محل برش با ذغال تصفیه می شود و حداقل در عمق ۳ سانتی متر در خاک قرار می گیرد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید