مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر چاق کننده آلوئه ورا اصل ( ۱۰۰% تضمینی )

این گیاهان نیز از نهال تا سه تا چهار سال از در معرض فروش هستند.
این گیاه خانگی است، بدون کودهای شیمیایی، خالص، به روشی طبیعی، بدون تسریع کننده رشد، فقط با آب ته نشین شده در دمای اتاق آبیاری می شود.

آلوئه واقعی یا آلوئه ورا (آلوئه ورا (L.) Burm.f.) – نام های دیگر: آلوئه معمولی ، آلوئه باربادوس.
نام جنس آلوئه از کلمه عربی alloeh گرفته شده است که به معنی “ماده تلخ” است (آب آلوئه بسیار تلخ است). آلوئه ورا یک گیاه خانگی محبوب است که غالباً به آن “دکتر خانه” می گویند و در پزشکی در سراسر جهان از آن استفاده می کنند.
در مورد وطن ، جزایر قناری ، یا شمال شرقی آفریقا اتفاق نظر وجود ندارد.
آلوئه در طبیعت مدیترانه یافت می شود.
از زمان های بسیار قدیم، آلوئه ورا به عنوان یک گیاه دارویی در سراسر مدیترانه کشت می شده است و در بسیاری از مناطق طبیعی شده است. اسپانیایی ها آلوئه کنونی را به دنیای جدید آوردند، در آنجا نیز با موفقیت بسیار ریشه دواند و به خصوص در هند غربی در جزیره باربادوس بسیار گسترده شد. از این جزیره در پایان قرن شانزدهم. این گیاه وارد باغهای گیاه شناسی انگلستان شد، به همین دلیل آن را “آلوئه باربادوس” می نامند. در فرهنگ آلوئه، حال به هند و جنوب چین و برخی مناطق جنوب شرقی آسیا گسترش یافته است. اکنون مزارع بزرگی در جنوب ایالات متحده و کشورهای آمریکای مرکزی وجود دارد.
آلوئه ورا یک گیاه چند ساله بدون ساقه است که شاخه های جانبی زیادی دارد و ساقه آن به شدت کوتاه شده است. برگها به صورت گل رز جمع و جور ، تا ۱۵ برگ ، قطر ۶۰ سانتی متر ، کاملاً لانسی ، گوشتی ، بی حرکت ، ۵۰ سانتی متر طول و ۶-۷ سانتی متر عرض ، تقریباً قائم ، سبز مایل به آبی جمع می شوند ، سن. در لبه ها ، برگها دارای دندانهای خاردار است ، خارها کوچک ، صورتی مایل به صورتی هستند.

گلها لوله ای ، پرشمار ، زرد ، با یک گلدان شش لوب ، به طول حدود ۳ سانتی متر ، جمع آوری شده در ۲-۴ گل آذین گل سرخ در یک گلدان به ارتفاع ۶۰-۹۰ سانتی متر ، که از زیر بغل برگ بیرون می آیند. گل های آویزان گل آذین به تدریج و از پایین شروع می شوند.
میوه آن یک کپسول مثلثی، تقریباً استوانه ای است که حاوی دانه های زیادی به رنگ سیاه مایل به خاکستری است ، به صورت نامنظم مثلثی. بذرها دارای بال هستند که با کمک آنها توسط باد کویر بسیار دور منتقل می شوند.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید