مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

گلدان آلوئه ورا قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه مراقبت از گیاه آلوئه وراخرید اینترنتی گلدان گیاه آلوئه وراگلدان آلوئه ورا قیمت
گلدان آلوئه ورا قیمت

گلدان آلوئه ورا قیمت مناسبی دارد. این محصول در بسیاری از خانه ها و آپارتمان ها به عنوان گیاه زینتی استفاده می شود، زیرا علاوه بر زیبایی خاصی که دارا است، موجب تصفیه هوا می شود.

قیمت انواع گلدان ها بستگی به اندازه، نوع گونه گیاه، رنگ، میزان سفارش و … دارد. با سفارش انواع گلدان مختلف گیاه آلوورا به صورت عمده در هزینه رفت و آمد و تهیه محصول صرفه جویی خواهید داشت.

گلدان آلوئه ورا قیمت مناسب

نحوه مراقبت از گیاه آلوئه ورا

آیا با نحوه مراقبت و شرایط نگهداری گیاه آلوئه ورا در منزل آشنایی دارید. این گیاه تحمل شرایط مختلف را دارا است و در برابر کم آبی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد، اما بهترین وضعیت مراقبت از محصول عبارتند از:

  1. این نوع از گیاهان بین درجه حرارت ۱۷ تا ۲۴ درجه سانتی گراد رشد بالایی دارند. به دلیل اینکه بیشتر برگ های گیاه از آب تشکیل شده است، در برابر سرمازدگی حساس است، یخ می زند و از بین می رود.
  2. با توجه به فصول مختلف نیاز به میزان آب متفاوتی دارد. برای مثال در فصل زمستان تنها ماهی یکبار نیاز به آبیاری خواهد داشت. از آب دهی زیاد به محصول جلوگیری کنید، زیرا آب زیاد سبب گندیدگی ریشه آلوئه ورا می شود.
  3. به منظور کود دهی به گلدان، از کودهای نیمه قوی استفاده نمایید. فصل رشد این گونه از بهار شروع می شود و تا آخر تابستان ادامه می یابد، که بهترین زمان کود دادن به گیاه است.
  4. برای تکثیر می توانید از پاجوش هایی که در پای گیاه به وجود می آید استفاده نمایید.
  5. بهتر است گلدان را در محلی پر نور قرار دهید. نور غیر مستقیم خورشید برای رشد آن بسیار مفید خواهد بود.

آلوئه ورا - سیستم همکاری در فروش فایل شاپرفا

خرید اینترنتی گلدان گیاه آلوئه ورا

گلدان آلوئه ورا قیمت متفاوتی دارد و نرخ محصول همواره در حال نوسان است. با خرید اینترنتی گلدان های گیاه آلوئه ورا در هزینه های تهیه محصول صرفه جویی قابل توجهی خواهید داشت.

گلدان آلوئه ورا قیمت

گلدان آلوئه ورا قیمت

گلدان آلوورا طرفداران بسیاری دارد. این گیاه همیشه سبز در قیمت های باورنکردنی و به صورت عمده ارائه می شود. گیاهان گلدانی آلوئه ورا فضایی زیبا به دکوراسیون خانه می دهند و با کمترین آب دهی و نور می توان از آنها مراقبت نمود.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *