مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده پودر آلوئه ورا طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحو رشد برگ آلوئه وراخرید عمده پودر آلوئه ورا قیمت مناسب

پودر آلوئه ورا طبیعی به صورت عمده خریداری می شود. آلوئه ورا گیاهی است که از برگهای آن پودر ارزشمندی تهیه می شود. توجه داشته باشید که این احتمال وجود دارد که برگ ریشه نزند و آلوئه ورا از برگ رشد نکند.

اگرچه رشد گیاه آلوئه ورا از برگ امکان پذیر است، اما ریشه زدن برگ بسیار بعید است. خرید عمده پودر آلوئه ورا طبیعی در بسته بندی انجام می شود.

 

خرید عمده پودر آلوئه ورا طبیعی

نحو رشد برگ آلوئه ورا

نحو رشد برگ آلوئه ورا

برگهای آلوئه ورا رطوبت زیادی دارند، بنابراین قبل از ریشه زدن برگها می توانند شروع به پوسیدگی کنند. رشد آلوئه ورا با استفاده از “پاجوش ها” کارآمدتر است.

دوم

یک برگ آلوئه ورا پیدا کنید که طول آن حداقل ۸ سانتی متر باشد. با استفاده از چاقوی تیز و تمیز برگ را از زیر برش دهید. سعی کنید با زاویه رو به پایین نسبت به صندوق عقب برش بزنید. تیغه باید بسیار تمیز باشد وگرنه ممکن است برگ آلوده شود.

برگ را در مکانی گرم قرار دهید و صبر کنید تا غشایی روی برش ایجاد شود. این مدت ممکن است به مدت چند روز کوتاه باشد یا ممکن است به مدت دو هفته باشد. به لطف این غشا، قسمت بریده شده از خاک آلوده نمی شود. یک برگ آلوئه ورا آلوده به زودی می پوسد.

یک گلدان گل با سوراخ هایی در پایین آن پیدا کنید تا آب آن خارج شود. مانند بسیاری از گیاهان، آلوئه ورا آب را دوست دارد، اما بودن در آن را دوست ندارد. اگر در انتهای گلدان سوراخی وجود نداشته باشد، آب موجود در خاک از بین نمی رود، بنابراین خاک آبکی می ماند. این می تواند باعث پوسیدگی ریشه آلوئه ورا و از بین رفتن گیاه شود حتی اگر آلوئه ورا قوی باشد.

گلدان را با خاک کاکتوس پر کنید و آن را با آب مرطوب کنید. اگر خاک کاکتوس ندارید، می توانید خاک کاکتوس خود را با افزودن شن به یک قسمت گلدان به قسمت دیگر گلدان و مخلوط کردن آنها تهیه کنید.  در نظر داشته باشید که ابتدا گلدان را در ته گلدان خود قرار دهید. به این ترتیب آب گلدان بهتر جریان می یابد.

سطح pH باید ۶٫۰ تا ۸٫۰ باشد. اگر PH به اندازه کافی بالا نیست، مقداری آهک کشاورزی اضافه کنید. این را می توانید از فروشگاه های لوازم باغ تهیه کنید. برگ را با قسمت بریده شده به سمت پایین در خاک قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که یک سوم برگ در خاک باشد.

خرید عمده پودر آلوئه ورا قیمت مناسب

خرید عمده پودر آلوئه ورا قیمت مناسب

خرید عمده پودر آلوئه ورا را تنها با قیمت مناسب تجربه کنید. آلوئه ورا گیاهی است که رشد آن بسیار آسان است.  در نظر بگیرید که ابتدا قسمت بریده شده را درون هورمون ریشه زایی قرار دهید. اگر چنین چیزی ندارید، دارچین یا عسل پودر شده موثر خواهد بود. این همان هورمون ریشه زایی نیست که از نظر شیمیایی باعث ایجاد ریشه در گیاهان می شود. بعد از رشد برگها پودری تهیه می شود که خاصیت فراوانی دارد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید