مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پودر آلوئه ورا آرایشی ماسک گیاهی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آلوئه ورا از کشت و تولید پودرفروش پودر آلوئه ورا آرایشی صادراتی

پودر آلوئه ورا آرایشی می تواند یک تسکین دهنده عالی برای انواع پوست باشد. از ان نوع پودر می توان ماسک تهیه نمود. استفاده از ماسک گیاهی پودر آلوئه می تواند در مواد آرایشی استفاده شود.

این ماده طبیعی کاملا بی خطر است و بهترین ماده برای تهیه ماسک زیبایی می باشد. فروش پودر آلوئه ورا آرایشی ماسک گیاهی به صورت عمده است.

فروش پودر آلوئه ورا آرایشی ماسک گیاهی

آلوئه ورا از کشت و تولید پودر

آلوئه ورا از کشت و تولید پودر

آلوئه ورا از زمانی که کشت می شود فرایند طولانی مدتی را می گذراند. تولید پودر از برگ گیاه مرسوم است. می توانید این دو را با هم مخلوط کنید تا از مزایای عسل و هورمون ریشه زایی بهره مند شوید. اگر نمی خواهید از هورمون ریشه زایی شیمیایی استفاده کنید، می توانید فرمول خود را تهیه کنید.
گیاه را در مکانی گرم و آفتابی قرار دهید و آن را با احتیاط آبیاری کنید. خوب است که خاک را در چهار هفته اول مرطوب نگه دارید. هنگام کاشت مجدد برگ، قبل از آبیاری مجدد خاک، اجازه دهید خاک کاملا خشک شود. برای یادگیری نحوه مراقبت از آلوئه ورا اینجا را کلیک کنید.

شاخه ها، که به آنها “پاجوش” نیز گفته می شود، قسمتهایی از گیاه مادر هستند. به طور کلی کوچکتر است و روشن تر به نظر می رسد. ریشه های خاص خود را دارند. می توانید آنها را در پایین پیدا کنید. برای درک اینکه کدام شاخه را باید برش دهید، گیاه کوچک را بیابید. اندازه شاخه ها باید به اندازه یک پنجم گیاه اصلی باشد. شاخه ای را انتخاب کنید که حداقل چهار برگ داشته باشد و طول آن شاخه دو تا چهار سانتی متر باشد.
اگر می توانید کل گیاه را از گلدان خارج کنید. با این کار یافتن محل ساقه با گیاه اصلی آسان تر خواهد شد. ممکن است لازم باشد خاک را از ریشه پاک کنید تا دید بهتری از شاخساره داشته باشید. ممکن است به گیاه مادر چسبیده باشد، اما باید ریشه های خاص خود را داشته باشد.۳
شاخه گیاه مادر را قطع کنید اما سعی کنید در حین انجام این کار به ریشه آسیب نرسانید. شاخه را می توان به راحتی از گیاه مادر جدا کرد. اگر به راحتی جدا نشود، باید آن را با چاقوی تیز و استریل ببرید (ابتدا تیغه را با الکل اتیل استریل کنید تا به گیاه آسیب نرساند). قبل از ادامه چند روز صبر کنید تا برش پوسته برود. به این ترتیب از هرگونه خطر جلوگیری می کنید.
شاخه باید ریشه داشته باشد. هنگامی که شاخه را از گیاه مادر برداشتید، می توانید گیاه بزرگتر را دوباره تولید کنید. یک گلدان گل با سوراخ هایی در پایین آن پیدا کنید. این خیلی مهم است. یک سوراخ کوچک در خاک ایجاد کنید و شاخه ها را درون آن قرار دهید. این سوراخ باید به حدی عمیق باشد که بتواند ریشه ها و یک چهارم گیاه (جایی که ریشه ها به انتهای گیاه ختم می شوند) باشد. برای تولید پودر از دستگاه های مخصوص استفاده می گردد.

فروش پودر آلوئه ورا آرایشی صادراتی

فروش پودر آلوئه ورا آرایشی صادراتی

فروش پودر آلوئه ورا آرایشی در بسته های بهداشتی انجام می شود. پودر صادراتی در مکانی کاملا استریزه تولید می شود. این پودر در نمونه های مختلف به فروش می رسد. از جمله پودر آرایشی طرفداران بسیاری دارد.

سارا کیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آلوورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید